Компанія Motorola Solutions повідомляє про розширення свого портфеля рішень для розпізнавання номерних знаків (LPR) випуском камери відеоспостереження L6Q. Відеокамеру L6Q можна розгорнути та налаштувати за лічені хвилини, що робить її придатною для цільових розслідувань, забезпечення безпеки подій та додавання додаткового рівня захисту до вогнищ злочинності, допомагаючи агентствам та урядам підвищувати безпеку своїх спільнот.

Технологія LPR надає неоціненну допомогу поліції у боротьбі зі злочинністю, надаючи слідчі зачіпки, які в результаті призводили до арештів підозрюваних у найрізноманітніших випадках, від убивств та крадіжок автомобілів до озброєних пограбувань та крадіжок зі зломом. Вулична камера L6Q швидко встановлюється та оснащена такими технологічними досягненнями для підвищення безпеки та надійності:

  • Пристрій можна налаштувати та активувати з Android або iOS для точного сканування транспортних засобів, що рухаються зі швидкістю до 120 км на годину і на відстані до 20 метрів;
  • Відеокамера L6Q живиться від акумулятора, сонячної панелі або змінного/постійного струму, передає дані сканування стільниковими мережами і може використовуватися практично в будь-яких умовах;
  • Вбудоване ІЧ-підсвічування дальньої дії та новий датчик Starlight дозволяють сканувати транспортні засоби навіть у повній темряві;
  • Дані про транспортний засіб, зібрані відеокамерою L6Q, легко інтегруються з аналітичною платформою Motorola Solutions, щоб допомогти користувачеві зосередитись на критичних подіях.

Дизайн вуличної камери L6Q відповідає принципам, згідно з якими технологія має бути прозорою, інклюзивною та справедливою. Вбудований захист даних, контроль доступу та журнали аудиту захищають конфіденційність та підтримують відповідальне використання, надаючи службам громадської безпеки більш якісну інформацію та зміцнюючи довіру спільноти.

«Чим безпечніша спільнота, тим більше вона процвітає», — підкреслив Джехан Вікрамасурія, віце-президент з розробки ШІ та хмарних платформ Motorola Solutions. «При відповідальному використанні технологія LPR може стати відмінним інструментом для правоохоронних органів у їхній місії із забезпечення безпеки спільнот, а також зміцненню довіри з тими, кому вони служать. Відеокамера L6Q була розроблена з урахуванням цієї місії, оскільки є простим у розгортанні та надійним пристроєм, який може виявляти потенційні загрози та ділитися цими знаннями в режимі поточного часу, підвищуючи безпеку як для міських жителів, так і для офіцерів».