Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сплітери і конвертери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Альтернативою подачі живлення мережевим відеокамерам є технологія PoE або PoE+. Power Over Ethernet (PoE) є способом передачі живлення до відеокамери спостереження по кабелю Ethernet, який також надає відеокамерi прямий доступ до мережі. Поряд з наданням стабільного мережевого з'єднання, PoE також спрощує установку системи відеоспостереження, так як використовується лише один кабель.

Що ж робити, якщо камера не підтримує стандарт PoE або немає можливості підвести окреме живлення? З цим впорається простий пристрій - PoE-спліттер. Наявність електроживлення і мережевого доступу на виході позначено світлодіодною індикацією. На іншому кінці кабелю повинен бути встановлений свiтч з PoE. У разі відсутності у маршрутизатора вільного порту з PoE, то встановлюється інжектор для передачі живлення в існуючі мережеві кабелі. Якщо використовується стандарт PoE+, то знадобляться спеціальні інжектори або комутатори, щоб забезпечити відеокамеру спостереження достатнім електроживленням.

Виникає питання - що таке конвертер відеосигналу? За допомогою конвертера можна буквально за дві секунди вивести відео з DVD-плеєра, ТВ-тюнера, відеореєстратора, відео-, фотокамери, екшн камери практично будь-якої моделі і всіх виробників на монітор комп'ютера. При цьому відеоряд і фотографії зовсім не будуть спотворені, більш того, вони відобразяться на моніторі комп'ютера в найкращій якості. Інший тип конвертера перетворює сигнал VGA для відображення на телевізорі, проекторі або іншому подібному пристрої, який має відповідні роз'єми і перехідники.

Конвертер дозволить переглядати запис на відеореєстраторi, дивитися фільми з DVD-дисків, стежити за улюбленими телепередачами, серіалами і трансляціями спортивних подій, переглядати і редагувати відео, фотографії безпосередньо на моніторі Вашого комп'ютера без втрати якості відеосигналу і зображень.

Принцип роботи конвертерів відеосигналу залежить від обраного гаджета і полягає в перетворенні аналогового відеосигналу з вхідних роз'ємів S-Video, RCA, D-Sub (VGA) в аналоговий відеосигнал в стандарті VGA або в зворотному порядку - VGA в S-Video, RCA, D- Sub (VGA). Користуватися відеоконвертером досить легко, потрібно лише правильно визначити виходи і підключити кабелi.

На передній панелі управління може бути зручна функція збільшення масштабу зображення, що прогдядається. Продумане і разом з тим досить просте меню дозволяє швидко налагодити відеоспостереження, налаштувати якісне зображення на моніторі, скорегувати при необхідності вертикальні і горизонтальні розміри відеопотоку, збільшити або зменшити яскравість, контрастність картинки, її відтінки, ступінь насиченості. Може бути передбачена також функція настройки точності і фону.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору