Прискорене впровадження рішень віддаленого відеоспостереження продовжиться у 2022 році, і все більше компаній почнуть реалізовувати способи використання відео на базі штучного інтелекту, крім забезпечення безпеки. Експерти в індустрії систем безпеки вважають, що це розвиватиметься двома способами.

Відеодані на базі штучного інтелекту будуть використовуватися для цілей, що виходять за рамки безпеки

Штучний інтелект у відеоспостереженні — дуже потужний інструмент, але для отримання максимальної рентабельності інвестицій від технології користувачі повинні розуміти дані, які він надає, і продуктивно застосовувати їх у бізнесі. Знаючи це, виробники систем відеоспостереження та постачальники послуг будуть продовжувати покращувати спосіб представлення результатів та даних ШІ користувачам, спираючись на те, щоб зробити дані доступними та легкими для розуміння, щоб вони могли перетворювати інформацію на корисні ідеї, що стимулюють бізнес.

І в міру того, як постачальники краще повідомлятимуть дані, користувачі зможуть краще використовувати дані для цілей, що виходять за рамки безпеки, таких як забезпечення дотримання вимог, запобігання неправдивих заяв, поліпшення обслуговування клієнтів та аналіз відвідуваності для підвищення продажів. Наприклад, автодилер може переглядати відеозаписи з камер відеоспостереження та використовувати отримані дані для визначення часу доби, в який робить покупки більшість клієнтів, найбільш відвідуваних ділянок на об'єкті, найпопулярніших автомобілів та іншого.

Віддалене відеоспостереження стає популярним

Ненавмисним побічним ефектом пандемії COVID-19 стало прискорене використання послуг віддаленого моніторингу систем безпеки. Компаніям із різних галузей потрібен був спосіб захистити власність, не виїжджаючи на місце, і ця технологія надає спрощене та доступне рішення.

У 2022 році ми продовжимо бачити використання “віртуальних охоронців”, оскільки все більше підприємств усвідомлюють переваги цілодобового захисту незалежно від того, чи хтось знаходиться фізично на місці чи ні. Віддалений моніторинг більше не «новачок» у сегменті технологій — він став дієвим засобом стримування злочинності.
 

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Польща починає використовувати першу біометричну платіжну картку

Серія Wisenet X від Hanwha Techwin надає ШІ для всіх