Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Переговорні пристрої

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Переговорний пристрій – це прилад, який використовують як замінник домофону (переговорний прилад-гучномовець) або для здійснення властивих йому специфічних функцій (наприклад,пристрій типу клієнт-касир).

Переговорний пристрій гучного зв’язку

Універсальність застосування пояснюється простотою принципу роботи приладу: використання симплексного (одностороннього) зв’язку, де мовленнєвий сигнал передається (без натискання кнопки) від головного блоку на другорядний. В іншому положенні (при натисканні кнопки на другорядному блоці) відбувається зміна напрямку зв’язку на протилежний.

Переговорний прилад обирають у тому випадку, якщо мова йде про необхідність роботи пристрою на пожежо- та выбухонебезпечних умовах, на виробництвах, в екстремальних умовах (такий пристрій працює в температурному режимі від -40о С до + 40о С). Його обирають через зазначену простоту користування, а також за потреби безперервного нагляду за приміщенням – прослухувати приміщення з встановленим обладнанням можна цілодобово, постійно, без дотримання спеціальних умов. При цьому не застосовується детектор присутності, тобто спостереження є одностороннім. Температурна витривалість переговорного приладу типу «домофон» пояснюється тим, що його панель виклику складається тільки з малогабаритного динаміка й кнопки виклику, які розміщуються в одній захисній зовнішній коробці. Це також пояснює простоту дії пристрою.

Конструкція переговорного приладу передбачає поєднання двох блоків лінією зв’язку. Один блок – це панель виклику (розташовується на вхідних дверях всередині квартири або із зовнішнього боку приміщення). На панелі виклику розташований гучномовець і кнопка виклику.

Внутрішній блок, який встановлюється всередині приміщення, – це поєднання гучномовця, кнопки розблокування замка, кнопки зміни напрямку зв’язку та електронної плати.

Переговорний пристрій типу «клієнт-касир»

На відміну від «переговорного пристрою гучного зв’язку», прилад типу «клієнт-касир» забезпечує дуплексний (двосторонній) зв’язок між абонентом і оператором. Тип приладу називається за основною метою його використання – зв’язку між клієнтом і касиром. Ці переговорні пристрої встановлюються з метою створення безпечних умов роботи працівникам банків, кас продажу квитків, пунктів обміну валют, ювелірних магазинів та ін.

Вимушена міра захисту працівників вигляді куленепробивного скла не дає можливості здійснювати якісне і зручне спілкування між оператором і користувачами, тому для звукопідсилення встановлюють переговорні прилади. Вони також необхідні, коли йдеться про робот в мовах шуму – кол-центрах, довідкових тощо.

Переговорний пристрій тип «клієнт-касир» складається з двох частин – пульта оператора та модуля абонента (панелі виклику). На пульті оператора знаходиться мікрофон, кнопка його ввімкнення/вимкнення, модуль абонента оснащений мікрофоном і динаміком.

Серед переваг системи – можливість сторонам говорити одночасно, без додаткових перемикань. При цьому автоматично вмикається звукоізоляція від шуму. Модуль абонента є сенс обирати антивандального типу (з металевим корпусом). Обидві частини пристрою, зазвичай, малогабаритні, оснащені підсвіткою. Крім того, можна обирати довжину кабелю, що з’єднує частини приладу (залежить від моделі; може досягати 20 метрів і більше). Ви можете обрати різні моделі мікрофона (наприклад, гнучкий), не перейматися через температурні особливості – вологість у приміщенні може становити для комфортної роботи приладу від 10 до 90 %, температурний режим – від -25’С до +50’С.

Позірна простота конструкції пристрою іноді заохочує виготовляти переговорні пристрої власноруч. Ми закликаємо не ризикувати власною безпекою. Купляйте переговорні прилади в нашому Інтернет-магазині!

Вгору