Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Об'єктиви фіксовані

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

При обранні фіксованого об'єктива потрібно врахувати ряд характеристик, які створять найбільш ефективне відеоспостереження за об'єктом, що охороняється. Цей тип об'єктивів найбільш поширений і придатний для установки на різноманітні камери, тому що вони володіють низькою ціною і простотою установки.

Кріпиться об'єктив до камери за допомогою нарізного сполучення типу С, CS або M12. Кожен тип кріплення володіє різним кроком різьблення і дистанцією від крайнього місця об'єктива до матриці і становить для C - 17.5 мм, CS - 12.5 мм і M12 - 12 мм. Найпоширенішими є відеопристрої з кріпленням об'єктива M12. При підборі об'єктива обов'язково слід звертати увагу на такий параметр, як розмір матриці. Якщо в характеристиках об'єктива вказано значення для якого розміру матриці він пристосований, то і для менших розмірів це підійде. Важлива відмінна риса об'єктива з незмінним фокусом перед варіофокальним об'єктивом це великий стійкий захист від проникнення всередину відеокамери вологи і пилу.

Найважливішим параметром об'єктива є фокусна відстань, яка визначається дистанцією між матрицею і крайньою зовнішньою точкою лінзи. При зменшенні значень фокусування кут огляду збільшується, а при збільшенні фокуса - кут зменшується. Найпоширенішим значенням фокусної відстані є 2.8 мм і 3.6 мм, при яких кут сканування в горизонтальній площині знаходиться приблизно в межах від 70° до 85°. Збільшене значення фокусу використовується при контролі обстановки в коридорах офісів, підприємств, готелів або приватних будинків, а також фіксації касових операцій на вокзалах, в магазинах і банках. Зменшене значення фокусу допомагає переглядати стоянку автомобілів, майданчик перед будівлею, контрольно-пропускні пункти, ворота, входи і інші подібні місця.

Характеристика об'єктива, яка визначає свiтлосилу, є значення діафрагми (апертури). Чим менше число F, тим більше відкрита діафрагма для потрапляння на неї світла. Це дозволяє виконувати зйомку в умовах сутінків або при наявності невеликого джерела світла. Якщо об'єктив використовується в умовах з перепадами рівня освітлення, то необхідне застосування автодіафрагми. Регулювання потрапляння світла на матрицю виконується за допомогою спеціального прикріпленого моторчика до об'єктиву або інтегрованим на платі камери елементом управління. Ця функція необхідна для вуличних відеопристроїв.

У нашому інтернет-магазині можна придбати різні об'єктиви для відеоспостереження, в тому числі і об'єктиви мегапіксельні.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору