Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP викличні панелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасні і надійні викличні IP панелі для домофонів

IP виклична панель в тандемі з IP домофоном являються ключовими елементами домофонної системи. Важливо правильно підібрати панель виклику, яка першою зустрічає відвідувача і приймає виклик.

Все більше оточуючих нас пристроїв стають IP і завдяки можливості підключення до глобальної павутини, поповнюють всесвітню мережу ІоТ (інтернет речей). Домофони, а відповідно і панелі для виклику, теж стають "розумнішими" і підтримують підключення до мережі з виходом в мережу Інтернет. Але основні функції IP обладнання, а зокрема викличної відеопанелі - залишаються незмінними: здійснення виклику, трансляція відео на домофон, двосторонній аудіозв'язок.

IP викличні панелі, представлені виробниками Dahua, Hikvision, ARNY, Commax, Slinex, TANTOS та іншими, виготовляються в самих різних виконаннях, з використанням різноманітних матеріалів і дизайнерських рішень. Підібрати викличну IP панель можна для будь-якого об'єкта:

  • від строго-лаконічної моделі для багатоповерхового будинку - до стильного представницького пристрою для входу в готель або офіс;
  • від одноабонентної панелі для квартири - до багатоабонентної для парадного в житловому комплексі;
  • від економ-класу з мінімальними характеристиками - до преміум-класу з максимумом можливостей.

IP відеопанель може підключаться до мережі дротовим або бездротовим способом, підтримуючи зв'язок з іншими IP пристроями в цій мережі. Це дуже зручно там, де неможливо прокласти коаксіальний кабель або складно встановити аналогові пристрої через великі відстані між приладами.

IP-панель може працювати самостійно без використання монітора IP-домофона - вона здатна транслювати виклик через хмарний сервіс безпосередньо на мобільні пристрої з встановленим додатком. Користувачі зі смартфона можуть переглядати відео з панелі, розмовляти з відвідувачем, управляти електрозамком підключеним до відеопанелі.

З чого складається IP виклична панель

Основними компонентами IP панелі для домофона є: кнопка виклику, динамік, мікрофон, відеокамера з підсвічуванням, вбудований Wi-Fi або провідний порт Ethernet, програмний web-інтерфейс. Роль дверного дзвінка виконує вологозахищена кнопка виклику, яку натискає відвідувач, тим самим повідомляючи про свій візит. Відеокамера в цей момент починає транслювати на монітор домофона зображення гостя, і господар будинку чітко бачить хто перед дверима.

Динамік і мікрофон забезпечують можливість двостороннього аудіозв'язку, щоб відвідувач міг чути і бути почутим власником домофона. Який в свою чергу, приймає рішення про відкриття дверей і, в разі необхідності, попередньо спілкується з гостем.

Відрізняються IP викличні панелі способом монтажу і можуть бути врізними або накладними. Але при будь-якому типі монтажу, бажано розміщувати панель виклику на відстані 160 см від підлоги, щоб забезпечити зручність відвідувачеві і хороший огляд відеокамері.

Виготовляються викличні IP панелі у всепогодному корпусі, щоб вони могли безперешкодно працювати в будь-яких умовах і були захищені від бруду, пилу, вологи та інших механічних пошкоджень. Щоб захистити обладнання від атмосферних явищ у вуличних умовах роботи, виробник застосовує багатошарове лакування плати, всілякі накладки, гумові заглушки та ущільнювальні муфти.

Вибір IP панелі виклику

Зазвичай спочатку все-таки обирається домофон, а вже до нього підбирається виклична панель, яка буде з ним сумісна і зможе відповідати його технічними характеристиками. І коли відповідно до цього коло варіантів звужене, варто розглянути варіанти що залишилися під такими кутами:

  • Матеріал корпусу IP відеопанелі і його дизайн. Найчастіше використовуються металеві сплави, які надійно захищають від вандалів і корозії. Від місця установки буде залежати і дизайн, який зможе відповідати навколишньому оточенню і буде доречним.
  • Функціонал IP панелі є другим не менш важливим пріоритетом при виборі. Наприклад, деякі моделі викличних IP відеопанелей обладнані вбудованими зчитувачами: клавіатурою для набору коду доступу або модулем для зчитування ключів доступу. Тому потрібно спочатку визначити, яку систему контролю доступу ви хочете мати і якими способами буде надаватися доступ на об'єкт: зсередини будівлі, ручним натисканням кнопки відкриття замку на домофоні; або кнопки в додатку на смартфоні; або буде можливість відкриття ззовні за допомогою зчитування карти доступу.

Як купити викличну IP панель

У нашому магазині представлені викличні IP відеопанелі таких виробників, як Dahua, Hikvision, ARNY, Commax, Slinex, TANTOS, basIP та інших.

Щоб уточнити сумісність обраної панелі з IP домофоном - звертайтеся в онлайн-чат або по телефону і наші співробітники з радістю нададуть Вам професійну консультацію.

Відтворення і копіювання інформації з сайту можливе лише з дозволу адміністрації

Вгору