Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Внутрішні IP камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

До внутрішніх мережевих відеокамер відносяться пристрої, що монтуються тільки всередині споруд. Це мається на увазі відсутність захисту корпусу від впливу атмосферних опадів і великих перепадів температури, що безсумнівно впливає на зниження вартості камери. IP камери відеоспостереження безпосередньо перетворюють сигнал з матриці в цифрове потокове відео, що дозволяє використовувати мегапіксельні матриці для отримання високої роздiльностi відео на виході. Ці самодостатні IP пристрої володіють всім для віддаленого відеоспостереження: матрицею для накопичення заряду, чіпами і процесором для обробки відео. Відеопристрої застосовуються в охоронних системах всередині будинків, складів, офісних приміщень, магазинах, торгових центрах та інших подібних місцях. При необхідності розміщення внутрішньої камери зовні будівлі для ефективного функціонування потрібно придбати додаткове обладнання: захисний кожух з підігрівом.

Камери внутрішнього використання в основному володіють купольним корпусом, але також існує маса різних типів корпусів: циліндричні, плоскі, кулясті, у вигляді дитячих іграшок і інших химерних форм на будь-який смак споживача. Розміщуються камери на стелі, на стіні, на столі і на інших поверхнях. Так як пристрій не піддається будь-яким механічним впливам частинок пилу, то камеру можна вибрати в пластмасовому корпусі без фарбування фарбою. Камери в металевому корпусі з захистом від вандалів IK-10 потрібні для установки в громадських місцях, де можливе їх пошкодження неадекватними громадянами. Слід зазначити, що малі габарити камер дозволяють встановити їх в такому місці, де вони будуть майже не помітні або замаскувати пристрій. Також, підібравши колір корпусу, камера буде органічно виглядати на тлі інтер'єру.

Щоб камера сканувала територію в темний період доби необхідна наявність інфрачервоного підсвічування. Однак, при високій чутливості матриці і наявності інфрачервоного фільтра, який забезпечить функціонування в денний або нічний час доби, досить буде присутності навіть незначного джерела світла у вигляді аварійного освітлення або невеликий світлодіодним лампочки. Поліпшити якість відео допоможе набір додаткових функцій.

При підборі відеотехніка слід передбачити розмір фокусної відстані об'єктива, тобто якщо приміщення невелике, то фокус повинен бути менше, а значить проглядається сектор збільшиться. В іншому випадку при великому фокусі кут перегляду звужується, що дозволяє переглядати чіткіше віддалені об'єкти. Цей ефект можна застосувати при розміщенні камер у великих холах, торгових залах, спортивних спорудах та інше.

В нашому інтернет-магазині представлені: Поворотні IP камериWi-Fi камери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору