Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

ПЗ для відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для організації систем відеоспостереження розробляється різноманітне і багатофункціональне програмне забезпечення, яке розвивається завдяки масовій популярності систем відеостеження. Свого часу програми застосовувалися виключно для охоронних систем професійного рівня, то на сьогоднішній день виробники обладнання пропонують користувальницького відеоспостереження зі спеціалізованим ПЗ. Щоб організувати відеоспостереження і віддалений контроль на особистому комп'ютері застосовується спеціалізоваений софт, який надається безкоштовно або купується. Дана програма не веде до перевантаження операційної системи і займає мінімум місця на вінчестері.

Сучасні програми для відеоспостереження володiють інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і дозволяють кожному користувачеві переглянути відео з камер, обслуговувати відеосервери і IP відеореєстратори, створювати архів відео, управляти відеокамерами і взагалi виконувати конфігурацію системи. Виконується також подальша обробка записаних даних, аналізується, розшукується і застосовується маса інших функцій. Софт для відеокамер організовує безперервний нагляд за об'єктом із записом відео в різних форматах.

ПЗ для мережевого і аналогового обладнання відрізняється. Для обладнання, що має доступ в Інтернет, можна встановити права доступу користувачам до інформації. Віддалене відеоспостереження через Інтернет також здійснюється за допомогою спеціальних програм, які встановлюються на планшет, смартфон або мобільний телефон.

Професійні програми для відеоспостереження мають безліч функціональних можливостей, які не тільки налаштовують параметри камер, але і керують ними. Це особливо допомагає при роботі з поворотними камерами і коли використовується ІЧ підсвічування. При створенні значних систем відеоспостереження з великою чисельністю камер на декількох об'єктах розробляється спеціальне програмне забезпечення професійного класу, яке забезпечує спостереження і керування з єдиного центрального пульта охорони. За допомогою програми можна записувати відео з камер в певному порядку: постійно, за тривожним сигналом, за графіком, при отриманні сигналу від датчика руху або в довільнiй їх комбінації.

На сайті представлені програми для розпізнавання номера автотранспортного засобу в пункті проїзду або в потоці при швидкості до 250 км/год з підрахунком їх кількості, часу перебування на території або іншої інформації.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
 • Дізнатися ціну
Вгору