Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Панель виклику

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У чому відмінність мало- і одноабонентських аудіопанелей

Більшість людей проживає в багатоквартирних будинках. Якщо ці будинки обладнані домофонними системами, то це багатоабонентські системи. Крім панелі і домофонів, в таких під'їздах можна зустріти під'їзні комутатори. Їх установка є вимушеним заходом. Все тому, що проведення проводки від панелі до всіх квартир зустрічає певні труднощі. В цілому, за своїм влаштуванням, багатоабонентські системи досить складні і дорогі. Все це пов'язано з особливостями багатоквартирних будинків

Але не всі будинки багатоквартирні. Існують малоквартирні під'їзди, де кількість квартир може досягати максимум 5 або 10. Багатоабонентські домофонні системи будуть в таких будинках недоречними. Головна причина - це вартість панелі виклику і всього комплекту. Витрати на придбання багатоабонентської системи для будинку з 5 квартир будуть занадто великими. Як правило, в таких під'їздах встановлюють малоабонентські домофонні системи.

Для приватного будинку або офісу можуть використовуватися індивідуальні аудіодомофони, розраховані на одну квартиру або офіс.

індивідуальна панель аудіодомофона                    малоабонентська панель аудіодомофона

Індивідуальна панель Малоабонентська панель

Головні відмінності таких систем полягають в комплектуючих і їх функціоналі. Першою видимою відмінністю цих систем можна назвати кількість кнопок виклику на панелі, друга ознака – можливість додаткового укомплектування необхідною кількістю кнопок виклику, у випадку якщо абонентів стане більше.

На одноабонентській аудіопанелі розташовується одна кнопка виклику. Варто зазначити, що для неї не можна докупити модуль розширення з додатковою кількістю кнопок виклику.

Ще однією спільною рисою таких аудіопанелей є наявність динаміка і мікрофона, які знаходяться всередині ударостійкого антивандального корпусу, виконаного з алюмінію або його сплаву. Ці властивості роблять такий пристрій придатним для встановлення на вулиці.

Підключення аудіопанелі виклику буває двох дротовим або чотирьох дротовим.

Найчастіше двухдротова система притаманна для індивідуальних аудіодомофонів, чотирьох дротова система використовується в малоабонентських аудіопанелях.

У малоабонентських аудіодомофонах 3 дроти з 4 є загальними для всіх аудіотрубок, що підключаються і Їх під’єднання відбувається паралельно по всій довжині магістралі, а четвертий провід, відповідальний за виклик конкретної квартири, є індивідуальним для кожного аудіодомофона, що підключається. Його ведуть до кожної квартири безпосередньо від самого блоку виклику.

підключення малоабонентської аудіопанелі виклику

Підключення малоабонентської панелі по 4 дротам

Навпроти кожної кнопки є невелике поле для позначення номера квартири або імені власника.

Багато моделей мають вмонтоване реле для управління замком. При наявності такого реле, стає можливим підключення як електромеханічного, так і електромагнітного замка.

Якщо вас цікавить ціна аудіодомофона, або ви бажаєте уточнити характеристики і особливості його встановлення, ви можете зателефонувати нам і дізнатися всю необхідну інформацію у наших консультантів.

До мінусів подібних панелей виклику можна віднести їх слабку сумісність з іншими пристроями. Більшість таких аудіопанелей виклику працює з домофонами певних моделей, іноді це серія або навіть одна модель домофона, тому якщо ви хочете купити панель виклику для одного або декількох абонентів, вам необхідно звіритися з моделлю домофона, який стоїть у вас вдома. Якщо ви не можете розібратися чи сумісний ваш домофон з аудіопанелями, телефонуйте нам, ми допоможемо.

Наші фахівці зроблять все, щоб забезпечити вас найкращими товарами для захисту і охорони вашого будинку. Також, у разі ускладнень, ви отримаєте максимально докладні інструкції по установці і використанню цих товарів.

Вгору