Компанія Hikvision, світовий лідер у наданні високопродуктивних професійних безпекових рішень, запустила розширену лінійку камер відеоспостереження 4K Ultra High Definition (UHD), в декількох моделях яких використовуються інноваційні технології обробки зображень ColorVu та AcuSense. Нова серія відеокамер Hikvision 4K забезпечує наступне покоління високопродуктивних рішень для обробки зображень широкому колу користувачів для основних варіантів застосувань.

«Наш новий всеосяжний портфель комплектів відеоспостереження 4K поєднує в собі найкращу роздільну здатність, інтелектуальні функції та виняткову цінність», — розповів Джон Сяо, віце-президент з маркетингу Hikvision. «Ця унікальна пропозиція робить створення зображень 4K життєздатним варіантом практично для системи відеоспостереження будь-якого розміру та бюджету, вагомо підвищуючи ситуаційну поінформованість та безпеку для всіх типів та рівнів застосувань».

У нову лінійку камер відеоспостереження Hikvision серії 4K входять 17 моделей у конфігураціях поворотних, циліндричних, турельних та купольних камер із фіксованими або варіфокальними об'єктивами. Всі нові IP камери відеоспостереження 4K, розроблені для вражаючої якості зображення, забезпечують роздільну здатність екрана по горизонталі близько 4000 пікселів (8 МП), що майже на 400% більше роздільної здатності в порівнянні зі звичайними HD-камерами 1080p. Нова покращена серія камер 4K також оснащена технологією стиснення відео H.265+ для подальшого скорочення використання смуги пропускання та витрат на зберігання за рахунок розширених функцій, таких як прогнозне кодування, приглушення шуму та гнучке керування бітрейтом.

Деякі моделі відеокамер Hikvision 4K включають різні комбінації технологій ColorVu покоління 2 (G2) і / або автономних технологій AcuSense для відповідності конкретним розташуванням камер та варіантам застосувань. Технологія ColorVu забезпечує яскраве повнокольорове зображення 24/7, усуваючи необхідність додаткового освітлення або обладнання для широкого спектру зовнішніх застосувань, а також для темних приміщень. Технологія AcuSense забезпечує точне виявлення та розрізнення людей і транспортних засобів. Інтелектуальна технологія може допомогти скоротити кількість помилкових спрацьовувань сигналізації до 90 відсотків, заощадити час на пошук відеоматеріалів для більш швидкої ідентифікації та допомогти у зборі даних судової експертизи для розширеного спектру застосувань, а також управління інцидентами та бізнес-аналітики. Декілька моделей 4K Value IP також доступні за дуже вигідною ціною з роздільною здатністю UHD.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

До 2026 року ринок цифрової трансформації досягне 1247 мільярдів доларів

Розумні будівлі стимулюють зростання ринку штучного інтелекту