Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Cигнальний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Цей розділ нашого інтернет-магазину пропонує покупцям великий вибір сигнальних кабелів різних конфігурацій. Такий кабель стане незамінним в разі потреби підключення датчиків і багато якого іншого охоронного обладнання.

Сигнальний кабель

Сигнальний кабель - це один з безлічі видів кабелю. Його головне завдання - передати електричний сигнал споживачеві, яким може бути практично будь-який електричний прилад. Зовні сигнальний кабель являє собою звичайний шнур. Усередині ж він складається з однієї або безлічі пар дротів, так званих жил, які знаходяться в ізоляційній обмотці і не мають контакту одна з одною. Найчастіше матеріалом, який використовується для виготовлення кабелю сигнального типу, є мідь або алюміній. Технічно вибір матеріалу залежить від його фізичних властивостей, які впливають на передачу сигналу. Якщо ж говорити про зручність використання, то мідні складові в кабелі сигнального типу надають кабелю велику гнучкість, що, часом, безпосередньо впливає на зручність його використання.

Кабель, жили в якому повністю складаються з міді, відрізняється своєю високою вартістю. Для здешевлення продукту виробники використовують технологію, при якій серцевина жил проводиться з алюмінію, а зовні вони покриваються міддю - такий кабель є хорошою альтернативою мідному і за своєю вартістю і за технічними характеристиками.

Які бувають види кабелю сигнального типу і які варіанти їх використання?

Для того, щоб зрозуміти де і яким чином використовується кожен з підвидів сигнального кабелю, варто розібратися в будові його самого. Отже, кабель сигнального типу являє собою:

  • пучок жил, які обмотані шаром ізоляції - діелектриком, саме вони і є найважливішою провідною складовою кабелю;
  • потім іде оболонка, яка об'єднує всі жили і додатково захищає їх;
  • захисний екран.

Виходячи з будови сигнального кабелю, при його виборі варто звернути увагу на деякі нюанси, які безпосередньо можуть впливати на його працездатність:

  • кількості жил - від цього показника безпосередньо залежить кількість зон, які можна буде підключити, а сама кількість жил завжди парна і коливається від 2-х до 20-ти жил;
  • виду зовнішньої оболонки кабелю - найчастіше вона виробляється з полівінілхлориду, однак тут підійде будь-який інший матеріал, який буде володіти стійкістю до агресивного впливу зовнішнього середовища;
  • наявності захисного екрана - такий екран дозволяє захистити кабель від електромагнітних хвиль, які можуть негативно впливати на якість сигналу, що передається;
  • довжина кабелю - прокладаючи кабель завжди варто пам'ятати, що його довжина прямо пропорційна якості сигналу, що передається, чим довше кабель - тим більше шансів, що при передачі сигналу буде загублена частина його якісних характеристик.

В інтернет-магазині Worldvision Ви можете придбати сигнальний кабель оптом і в роздріб. Оформити замовлення можна зв'язавшись з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору