Питання для кожної логістичної компанії полягає в тому, як досягти підвищеної продуктивності та безпеки ланцюжка постачання. Останнє покоління інтелектуальних логістичних рішень Hikvision може допомогти з інструментами для оптимізованого керування транспортними засобами та доками, наскрізного відстеження замовлень, керування автопарком, безпеки співробітників та іншими питаннями.

Глобалізація ланцюжка постачання, ринок електронної комерції, що швидко розвивається, і зростаючий попит на промислові товари — все це стимулювало зростання логістичної галузі. Щоб повною мірою скористатися цим галузевим бумом, логістичним компаніям необхідно максимально збільшити продуктивність та пропускну спроможність, щоденно відстежуючи та забезпечуючи безпеку багатьох тисяч замовлень та постачань.

Але про оптимізацію логістичних операцій легше сказати, ніж зробити. Одна з основних проблем полягає в тому, що менеджерам з логістики часто не вистачає інформації в режимі поточного часу, необхідної для прийняття швидких і точних рішень. Наприклад, вони можуть бути не в змозі побачити, які об'єкти мають проблеми з продуктивністю, які замовлення були відкладені і чому, або які партнери не мають угод про рівень обслуговування.

Рішення для управління логістикою нового покоління

Щоб вирішити ці та інші проблеми, все більше компаній звертаються за допомогою до передових технологій Hikvision. Вони включають обладнання, програми, програмне забезпечення та інструменти, необхідні для забезпечення більшої прозорості та контролю за логістичними операціями.

Рішення нового покоління для управління логістикою від Hikvision також роблять глобальний ланцюжок постачання більш орієнтованим на клієнта та стійким. Наприклад, автоматизуючи логістичні процеси, організації можуть підвищити продуктивність своїх робочих процесів; підвищити прозорість та відстежуваність своїх ланцюжків постачання; та підтримувати гнучкі й динамічні відносини із зацікавленими сторонами.

Ключовою технологією для управління логістикою нового покоління вважається інтелектуальне відеоспостереження — еволюція відеокамер, які компанії використовували на складах, у розподільних центрах та дворах протягом десятиріч. У той час як традиційні камери відеоспостереження використовувалися тільки для моніторингу безпеки, інтелектуальні рішення відеоспостереження Hikvision використовують штучний інтелект, машинне навчання та інші інновації для підвищення продуктивності та безпеки працівників.

Переваги інтелектуального відеоспостереження Hikvision

Приймаючи рішення про розгортання провідних у галузі інтелектуальних рішень відеоспостереження від Hikvision в рамках логістики, компанії можуть покращити управління персоналом, а також рівень безпеки з алгоритмами штучного інтелекту, які автоматично відправляють попередження, якщо працівники не мають необхідного захисного спорядження або, наприклад, наближаються до небезпечного обладнання. Нижче представлені інші вагомі переваги.

Оптимізація керування транспортними засобами та доками. Це можливо з панелями моніторингу, які відбивають стан кожного вантажного майданчика в режимі поточного часу, що дозволяє транспортним засобам завантажуватися та розвантажуватися швидше, а також максимізувати продуктивність та пропускну здатність.

Поліпшення відстеження товарів та замовлень. Цей варіант заснований на можливості створення автоматизованого, безпечного та відстежуваного процесу управління товарами. Це підтримує безпечний потік товарів на одному об'єкті (або на декількох об'єктах) та включає рішення для точного та безпечного сканування, відстеження та доставки товарів.

Підвищення безпеки об'єкта. Цей спосіб заснований на рішеннях захисту периметра (вуличні камери і датчики охорони периметра), які забезпечують кристально чисте відео навіть в умовах недостатнього освітленості. Радіолокаційні та купольні камери також можуть бути об'єднані для виявлення будь-яких несанкціонованих осіб або транспортних засобів, що в'їжджають на об'єкт; та запускати автоматичні оповіщення про будь-які підозрілі рухи або охоронну сигналізацію.

Оптимізація керування автопарком. Це можливо з бортовою інфраструктурою, що контролює салон автомобілів та їхнє оточення. Ці системи також мають потужну програмну платформу для перегляду в режимі поточного часу, відтворення відео, розташування на мапі, моніторингу стану пристроїв, перевірки витрати пального та моніторингу якості товарів, аварійної сигналізації та іншого.

Щоб дізнатися більше про інтелектуальні логістичні рішення та про те, як вони можуть допомогти вашому бізнесу досягти максимальної продуктивності та безпеки, ви можете відвідати офіційний сайт Hikvision або зв'язатися з нами, щоб обговорити ваші конкретні потреби та проблеми в області управління логістикою.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Дослідники Interface прогнозують серйозні зміни у традиційних системах охоронної сигналізації

В Альянсі Z-Wave розповіли про перспективи розумного будинку у 2022 році