Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Звукові сирени

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Звукове сповіщення про тривогу при несанкціонованому проникненні грабіжника або надзвичайну подію (затоплення, пожежа) здійснюється звуковий сиреною, якою комплектується охоронна або пожежна сигналізація. Звук високої потужності має на зловмисника вплив не тільки фізичного, а й психологічного характеру, змушуючи покинути територію, що охороняється. До того ж, поряд з цим одночасно привертається увага людей, що знаходяться поблизу.

У чому полягає особливість звукових сирен для сигналізації?

Тип сигналу — це один з головних параметрів, на який слід звернути увагу, якщо ви хочете купити звукову сирену. Пристрої бувають з пульсуючим і безперервним сигналом. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір моделей сигнальних пристроїв, які здійснюють акустичний тип оповіщення пульсуючим сигналом — це відбувається за допомогою його генерування від п'єзоелектричного перетворювача.

Сила видаваного сигналу — ще один з основних показників ефективності роботи сигнального пристрою зі звуковим оповіщенням. Для цього параметра важливо враховувати, якої сили звукові перешкоди доведеться долати сирені, а також чим гучніший сигнал буде генерувати сирена, тим ефективнішим буде захист.

Але при цьому важливо розуміти і те, що занадто гучний рівень акустичних ефектів може негативно позначитися на людському слухові, і постраждають, наприклад, співробітники вашого підприємства. Тому сирени для сигналізації потрібно встановлювати на безпечній відстані.

Звукові сирени, які пропонує наш інтернет-магазин

Різноманітність моделей, які пропонує інтернет-магазин Worldvision, дозволить вам придбати звукові сирени оптом і в роздріб, які відповідають вашим вимогам та ідеально вписуються в бюджет.

У нас ви можете вибрати сигнальний пристрій з будь-яким типом передачі сигналу (дротовий, бездротовий), місцем експлуатації (в приміщенні, на вулиці), рівнем звукового тиску (в межах 80-95 дБ або модель, у якої цей параметр наближається до больового порогу). Також ми пропонуємо пристрої з двома тонами звукового оповіщення.

Які моменти слід врахувати при покупці звукової сирени?

Якщо ви хочете зробити правильний вибір, наші фахівці радять врахувати наступні нюанси:

  • сила акустичного сигналу сирени;
  • тип підключення до сигналізації (провідні сирени / бездротові сирени);
  • внутрішня або зовнішня установка;
  • міцність корпусу і наявність тамперного захисту, який при відриві сирени від стіни або спробі розкриття миттєво спрацює;
  • діапазон робочих температур приладу;
  • естетичний вигляд корпусу і поєднання його з дизайном приміщення.

Купуйте звукову сирену в інтернет-магазині Worldvision з гарантією від 12 місяців. А якщо у вас залишилися сумніви або питання — звертайтеся за консультацією до наших фахівців, які допоможуть вам вибрати оптимальну модель і оформлять покупку.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору