Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зчитувачі безконтактних карт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якщо Ви вже задалися питанням щодо покупки зчитувача, і Ваш вибір припав на зчитувачі безконтактних карток, то до нього підключаються ще кілька нагальних питань: «Де купити?» І «Який зчитувач вибрати?». Спробуємо допомогти Вам розібратися у всіх деталях!

Зчитувачі безконтактних карт

По-перше, купити зчитувач Ви можете в нашому інтернет-магазині, так як тут представлений широкий асортимент і якісних зчитувачів.

По-друге, варто розібратися, що ж мається на увазі під поняттям «зчитувачі безконтактних карток». Отже, зчитувачі безконтактних карток - це пристрої, основним завданням яких є зчитування оригінального коду з ідентифікатора. В даному випадку ідентифікатором виступає спеціальна картка. На такій картці записано свій, оригінальні код. Підносячи картку до зчитувального пристрою користувач запускає процес ідентифікації, і пристрій (зчитувач) зчитує дані з ідентифікатора. Описаний процес відбувається миттєво, і, при виявленні збігу даних ідентифікатора, зчитувач подає необхідний сигнал на виконуючі елементи, які в свою чергу розблокують двері для проходу.

Worldvision - широкий вибір безконтактних зчитувачів карток

Варто зауважити, що в інтернет-магазині Worldvision, Вашій увазі представлені комбіновані зчитувачі. Таким чином зчитувачі безконтактних карт можуть бути оснащені клавіатурою, для ручного введення коду, або ж, наприклад, біометричним сканером пальця.

Що важливо знати?

Дуже важливо знати тип підтримуваних карт. Виходячи з цього, ви можете купити зчитувач, який буде сумісний з певною смарт-картою. Види смарт-карт:

  • Mifare;
  • EM-Marine;
  • HID;
  • Touch Memory;
  • Keeloq;
  • Temic;

Існує можливість монтажу зчитувача безконтактних карток на будь-яку поверхню - горизонтально або на стіну. Також в інтернет-магазині Worldvision у Вас є можливість ознайомитись з асортиментом та придбати зчитувачі безконтактних карток, які призначені для різних типів установки:

• вуличні - такі зчитувачі безконтантних карток спеціально створені для роботи поза приміщеннями, і мають ряд підвищених технічних характеристик, що робить їх менш сприйнятливими до важких погодних умов;

• внутрішні - такі зчитувачі безконтактних карток не рекомендується встановлювати поза приміщеннями.

Дизайн всіх без виключення зчитувачів безконтактних карток, які представлені інтернет-магазином Worldvision, лаконічний і простий, а це значить, що такий пристрій з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр.

Наш інтернет-магазин надає своїм покупцям широкий асортимент зчитувачів безконтактних карт різних виробників - ми можемо запропонувати Вам кращі ціни на зчитувачі безконтактних карт.

Для того, щоб оформити замовлення на безконтактні зчитувачі карток зв'яжіться з нашими консультантами. Бажаємо Вам приємних покупок!

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору