Компанія “Ворлдвіжин” займається постачанням і продажем охоронного обладнання для житлових, промислових, торгових, розважальних об'єктів будь-якої складності. Ми представляємо провідні бренди Dahua, Hikvision, Atis, Partizan, Tecsar (системи відеоспостереження), Satel, Ajax, Оріон (системи охоронної сигналізації), Commax, ARNY, Slinex (домофонні системи), а також багато інших. Ми стежимо за всіма інноваціями і новинками, постійно поповнюючи наш асортимент останніми кращими рішеннями. Такий широкий асортимент дозволить підібрати ефективне рішення для будь-яких умов і будь-яких бюджетів.

Ми співпрацюємо з інсталяторами, монтажними організаціями, торговими фірмами і магазинами. У нас є все, що потрібно для організації ефективної і надійної системи безпеки.

У чому ж переваги роботи з нами?

1. Знижки нашим партнерам
Працюючи з нами, Ви отримуєте обладнання за спеціальними цінами.
Важливо: Для кожного об'єкта ми готові розглядати індивідуальні умови роботи і договірні ціни!

2. Повна комплектація в одному магазині
Ми постачаємо обладнання в комплексі з усіма необхідними аксесуарами та монтажними елементами. Так що Ви зможете підібрати і замовити всю комплектацію системи безпеки на одному сайті.
Економте час і купуйте все в одному магазині!

3. Ми працюємо як поштучно, так і проектно
Ви можете купити у нас один перехідник або 10 камер. А можете розповісти про об'єкт і завдання, яке треба виконати – і ми самостійно підберемо необхідне обладнання і узгодимо його з вами.

4. Ми – перевірений постачальник
Worldvision.com.ua безперервно працює на ринку безпеки з 2008 року, завоювавши повагу численних корпоративних клієнтів.

5. З нами зручно і комфортно працювати
• Узгодимо форму оплати.
• Доставимо товари, куди завгодно в потрібний час.
• Знайдемо кращі альтернативи тому, що вас не влаштовує.
• Розробимо зручну для вас модель довгострокового співробітництва.
• Кожен постійний клієнт має особистого менеджера, з яким Ви можете зв'язатися в будь-який час за допомогою телефону, електронної пошти або інших ресурсів.

6. Оперативне сервісне обслуговування
Все обладнання має гарантійне та постгарантійне обслуговування безпосередньо через наш сервіс. У разі необхідності ремонту обладнання Ви звертаєтеся безпосередньо до нас. Ми самостійно відремонтуємо його в сервісному центрі в найкоротші терміни.

7. Професійна технічна підтримка
Кваліфіковані фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на Ваші запитання, а також допоможуть Вам підібрати обладнання, проконсультують перед покупкою і під час установки, настройки і використання.

Телефонуйте нам прямо зараз: (044) 239-10-29

Або надішліть ваш запит електронною поштою info@worldvision.com.ua і ми з вами зв'яжемося.

Вигідно і приємно працювати з Worldvision.com.ua.

Запрошуємо Вас до продуктивної і взаємовигідної співпраці!