Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вуличні камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Щоб захистити майно, яке знаходиться поза будівлею, або контролювати шляхи підходу до нього, необхідно мати в арсеналі охоронних пристроїв спеціальні відеокамери спостереження, які можуть експлуатуватися зовні споруд в будь-який час року. До вуличних камер звичайного аналогового відеоспостереження стандарту CVBS, як правило, відносяться відеопристрої в циліндричному корпусі або іншого подібного виду, в тому числі камери без об'єктиву. Також допускається за певних умов розміщення поза будівлею камер купольної форми.

Основним критерієм приналежності до вуличних моделей на відміну від внутрішніх є наявність захисного корпуса. У місцях підвищеної вологості при частому впливі атмосферних опадів застосовуються моделі в корпусі з коефіцієнтом захищеності IP-65, IP-66 або IP-67, що передбачає неможливість попадання пилу або води всередину камер. Слід зазначити, що корпуси зі ступенем захисту IP-67 витримують навіть тимчасове занурення під воду. При тривалому механічному впливі частинок пилу, потрібно вибирати камеру з металевим корпусом, який пофарбований стійкою до корозії фарбою. Крім того, повинна бути передбачена можливість експлуатації при значно низьких і високих температурах навколишнього середовища.

Другою не менш важливою умовою, але не обов'язковою, буде наявність інфрачервоного підсвічування, що дозволить сканувати простір перед відеокамерою на певній відстані. Для посилення якості відео необхідний інфрачервоний фільтр, який забезпечить функціонування в денний або нічний час доби. Це дозволить виконувати якісну зйомку в кольорі днем ​​або чорно-білу - вночі.

Однак, для запобігання виходу з ладу пристрою відеоспостереження, необхідно запобігти розміщення в місцях прямого попадання на нього струменя води з водостоку. До поломки чутливого сенсора може привести пряме попадання сонячних променів. Для цього камеру монтують з невеликим нахилом об'єктива вниз і регулюють довжину козирка.

Іноді виникає необхідність розміщення внутрішньої камери зовні будівлі. Щоб це виконати потрібно придбати додаткове обладнання: захисний кожух з підігрівом. Неодмінною умовою при використанні додаткового оснащення у вигляді кронштейнів, розподільних коробок, адаптерів і іншого є також стійкість до погодного впливу.

Також в нашому інтернет-магазині є: Купольні камериПоворотні камери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору