Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеореєстратори 16 канальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

При організації середнього та великого рівня системи відеоспостереження застосовується аналоговий відеореєстратор на 16 і більше каналів. Це можуть бути фабрики, заводи, великі офіси і підприємства, торгові центри, банки, великі цехи та інші подібні об'єкти. У комплект поставки пристрою зазвичай входить: відеореєстратор, імпульсний блок живлення, миша, пульт управління, диск зі спеціальним ПО, кабель комутації та інструкція.

Наведена модель реєстратора має розширені функціональні можливості. Передбачається індивідуальне налаштування параметрів для кожної камери, в тому числі запис даних постійно, за графіком, при виявленні тривоги і пересування. Це допоможе значно розширити обсяг архівної інформації і зберегти місце на HDD дисках. Зазвичай присутня відеоаналітіка для розширеного контролю відео, що надходить з камер.

16-ти канальний реєстратор обладнаний 16 BNC роз'ємами для відеовходів, до яких виконується під'єднання відеокамер. Голосовий канал використовує 1 - 16 BNC або RCA вхідних роз'ємів для включення мікрофонів і 1-2 аудіо виходи для включення навушників або динаміка. Кілька USB портів обладнані для під'єднання пристроїв управління або зовнішньої пам'яті. Присутність порту RS-485 послужить для управління PTZ камерами. Оснащення тривожними входами і виходами передбачено для зовнішніх детекторів і виконавчого обладнання. Управління більшістю моделей відеореєстраторів виконується через елементи на передній панелі.

До відеовихід HDMI і VGA реєстратора виконується підключення монітора або телевізора. Збереження інформації здійснюється на 2 або більше HDD жорсткі диски через SATA роз'єми. Обсяг пам'яті вінчестерів для сучасних 16-ти канальних відеореєстраторів може бути 6-8 Gb. Вінчестери, як правило, не надаються в комплектації реєстратора, а тому купуються окремо.

16-ти канальні відеореєстратори випускаються гібридного типу, які обслуговують камери аналогових форматів HD-TVI, AHD, HD-CVI і CVBS, а також плюс 8 IP камер. Система відеоспостереження може включати різні камери вуличного або внутрішнього типу з корпусом циліндричного або купольного виду і інші різновиди камер аналогового та IP формату.

Реєстратор під'єднується до відеокамер за допомогою коаксіального кабелю або кабелю UTP «кручена пара». Застосувавши технологію PoC, можливо подати електроживлення на відеокамеру по єдиному кабелю, при цьому не знадобиться прокладка зайвих дротів. Камера також повинна підтримувати технологію PoC. Збережене реєстратором зображення буде значної якості, так як використання коаксіального кабелю запобігає утворенню наведень від іншого обладнання. Для функціонування системи через UTP-кабель обов'язкове застосування прийомо-передавачів.

Відтворене відео може виводитися на монітор з однієї або відразу з усіх камер, що дозволяє стежити одночасно за всіма об'єктами, що охороняються. Сучасні відеореєстратори за допомогою програмного забезпечення зможуть цілком управлятися на віддаленні через інтернет з можливістю передачі записаних даних по мережі.

Також в нашому інтернет-магазині є: HD відеореєстраториВідеореєстратори 4 канальні та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору