Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ключі Touch Memory

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ключі Touch Memory — ідентифікатори доступу на об'єкт, що охороняється, або територію. Якщо вам необхідно забезпечити контроль і обмежити прохід (наприклад, на підприємстві, в житловому будинку і т.д.), використовуйте ці компактні, недорогі і ефективні елементи системи контролю доступу.

Ми пропонуємо вам якісні та недорогі ключі Touch Memory

У системах контролю і управління доступом першими почали використовуватися саме ключі Touch Memory, які також носять назву iButton. У ідентифікаторів є код, який під час контакту зі зчитувачем передається на контролер або охоронну сигналізацію. Після цього система, наприклад, відкриває замок, або відмовляє в доступі.

Ключі Touch Memory — недорогі, міцні і надійні ідентифікатори.

До їх основних переваг відносяться:

  • стійкість до впливу механічних навантажень: на відміну від безконтактної карти, металевий ключ неможливо зламати;
  • багато моделей оснащені захистом від вологи і забруднень;
  • пристрій зручно зберігати: досить повісити його на зв'язку з ключами.

Бюджетна ціна на ключі iButton також виправдовує їх високу популярність у споживачів.

Корпус ключа виготовляється з металу, і з вигляду нагадує таблетку. Якщо для вас важливо, щоб ключ був міцним — обирайте iButton: металевий корпус робить пристрій стійким до механічних пошкоджень.

Усередині таблетки знаходиться мікросхема з кодом. Для сканування коду металеву частину ключа необхідно прикласти до контактного майданчику зчитувача. Якщо код записаний в системі — його ідентифікація пройде успішно, і ви отримаєте допуск, а якщо коду в системі немає — відмову.

Ключі iButton успішно використовуються в наступних системах:

  • контроль доступу в приміщення;
  • комп'ютерна безпека;
  • домофонні системи (включаючи відеодомофони).

Ключі iButton — носії даних для ідентифікації унікального коду, які дуже зручні в зберіганні. Основа, до якої кріпиться металевий корпус ключа, переважно виконана у вигляді ручки з отвором у верхній частині. Завдяки цьому елемент СКУД зручно носити в зв'язці з іншими ключами, і малоймовірно, що ключ загубиться — хіба що з усією зв'язкою.

Ми пропонуємо вам ключі Touch Memory, вартість яких залежить від функціоналу. З асортименту нашого інтернет-магазину ви підберете ключ доступу, який ідеально сумісний з вашою системою контролю, і забезпечить максимальний рівень захисту.

На що слід звернути увагу, вибираючи ключі Touch Memory

Щоб ключ працював ефективно, перед покупкою слід враховувати його сумісність з вашою СКД, а також де він буде використовуватися. Хороша сумісність усіх елементів системи контролю та управління доступом гарантує вам максимальну безпеку і збереження матеріальних цінностей.

Купуйте ключі Touch Memory оптом і в роздріб за вигідною вартістю в нашому інтернет-магазині, або звертайтеся за допомогою та оформленням покупки до наших фахівців.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору