Попри проблеми, що виникли внаслідок пандемії COVID-19, майже чотири з п'яти підприємств, пов'язаних із системами відеоспостереження, повідомили про зростання за останні 12 місяців. Така інформація з'явилася згідно з опитуванням у 23 країнах, проведеному Calipsa — постачальником ПЗ для відеоспостереження та відеоаналітики на основі технології Deep learning. У звіті за 2020 рік трохи менше половини компаній повідомили про зростання. Звіт про відеоспостереження Calipsa 2021 — це погляд на галузь та її основні тенденції. Другий річний звіт було випущено в рамках нещодавнього майстер-класу Calipsa Masterclass, віртуального заходу, що представляє інтерактивні семінари для представників індустрії систем безпеки та відеоспостереження.

Малий бізнес у сегменті безпеки, здається, найбільше процвітає: цього року 79% повідомили про зростання кількості клієнтів порівняно з 59% минулого року. Респонденти з усіх секторів повідомили про середнє зростання доходів майже на 34% за останні 12 місяців, що на 4% більше у порівнянні з результатами 2020 року. Проте, незважаючи на загальне зростання доходів і клієнтів, більше шести з 10 підприємств, опитаних у 2021 році (порівняно з 79% у 2020 році) виявили, що працювати в останні 12 місяців було складно, оскільки багато хто перейшов на віддалені налаштування, інші працювали відповідно до нових керівних принципів охорони здоров'я другого року всесвітньої пандемії.

Звіт за 2021 рік також показав нову міжнародну тенденцію — труднощі із найманням кваліфікованих працівників. Понад третини підприємств заявили, що наймання кваліфікованого персоналу є їхньою основною проблемою. На підставі відповідей на опитування можна виділити кілька причин, з яких більшість респондентів досягли успіху в непростому бізнес-кліматі: зростання попиту на їхні послуги, здатність адаптуватися до складних обставин і бажання впроваджувати нові технології. Майже три чверті респондентів погодилися, що COVID-19 підштовхнув компанії до більш прискореного впровадження технологій, ніж зазвичай. Понад половини (57%) опитаних підприємств заявили, що регулярно використовують нові технології та часто інвестують у них.

«Загалом, опитані нами підприємства адаптувалися до робочого середовища, що змінилося — і, схоже, технології відіграли вагому роль у забезпеченні їх прискореної адаптації», — зазначив Брайан Бейкер, директор із доходів Calipsa. «З урахуванням операційних змін та цільового використання технологій, схоже, наші респонденти продовжуватимуть жити добре з наближенням до 2022 року».

Близько половини респондентів опитування 2021 року прибули зі станцій моніторингу, 21% були інтеграторами та дистриб'юторами комплектів відеоспостереження, а решта — виробниками камер відеоспостереження, операторами охоронних служб та іншими галузевими постачальниками.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

ZKTeco спрощує та покращує контроль доступу для малих та середніх підприємств за допомогою CloudAccess

До 2030 року кількість камер відеоспостереження в Сінгапурі збільшиться більш ніж удвічі