Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Світлозвукові сирени

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Світлозвукова сирена — це сигнальний пристрій, який додатково підключається до системи пожежної або охоронної сигналізації. Прилад може входити в уже готовий комплект сигналізації, або ви можете підібрати його самостійно в залежності від вимог об'єкту, який буде охоронятися.

Які відмінні характеристики є у світлозвукових сирен?

У складі типового сигнального світлозвукового пристрою знаходиться п'єзоелемент і стробоскоп, які включаються при надходженні сигналу з модуля сигналізації. В результаті сирена видає акустичні ефекти і світлові імпульси (як правило, червоні), які відлякують злодія і привертають увагу сторонніх.

Світлозвукові сирени для сигналізації раціонально встановлювати на тих об'єктах, які знаходяться на відстані, а також на великих підприємствах, складах, і т. д. Саме такий тип оповіщувача максимально ефективно впорається зі своїми функціями за рахунок гучного звуку і потужного підсвічування, яке в сучасних пристроях відмінно помітне навіть в освітленому приміщенні.

Наші фахівці радять для захисту близькорозташованих об'єктів (наприклад, будівля господарського призначення або гараж) звернути увагу на недорогу звукову сирену — акустичного сигналу в цьому випадку буде достатньо.

Які світлозвукові сирени пропонує наш інтернет-магазин?

Різноманітність світлозвукових моделей зумовлена різними параметрами, включаючи виробників. Ми пропонуємо дротові та бездротові акустико-оптичні пристрої, прилади з внутрішньою і вуличною установкою. Залежно від того, який рівень звукового тиску у сирени, вона може мати менш або більш гучний ефект. Моделі пристроїв в нашому інтернет-магазині мають широкий розкид відносного звукового сигналу: ви можете придбати світлозвукові сирени оптом і в роздріб з рівнем звуку в діапазоні від 70 до 120 дБ.

Що необхідно взяти до уваги при покупці світлозвукової сирени

Щоб не помилитися з вибором і купити світлозвукову сирену, яка буде відповідати вимогам об'єкту, що охороняється, вашому бюджету, і прослужить максимально довго, ми радимо:

  • визначитися з типом передачі сигналу (дротовий або бездротовий);
  • вибрати рівень гучності звукового сигналу;
  • заздалегідь підібрати місце експлуатації (всередині об'єкта або на вулиці);
  • позначити, в якому температурному режимі і при якій вологості буде працювати прилад;
  • вирішити, чи потрібен антивандальний захист (корпус з міцного матеріалу і наявність тампера — пристрою, який відразу реагує на спробу розкриття або відриву сирени від монтажної поверхні);
  • обрати дизайн приладу, який впишеться в інтер'єр.

Відзначивши ці пункти при виборі, купуйте потрібні сигнальні пристрої: звукові сирени або світлозвукові сирени. А при наявності сумнівів і питань при виборі необхідної за вартістю і властивостями сирени, звертайтеся до наших консультантів — вони вислухають ваші вимоги і оперативно підберуть потрібну модель, а також допоможуть оформити покупку.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору