Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HD-CVI відеокамери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеокамери спостереження HD-CVI

В даному розділі представлені відеокамери такого поширеного стандарту як CVI.

Основні критерії вибору відеокамер спостереження

На що варто звернути увагу при покупці камери спостереження?

4 основних критеріїв вибору відеокамери:

1) Тип корпусу. Необхідно визначити місце установки відеокамери: на вулиці або всередині приміщення. Для цього можна скористатися фільтром: Вуличні, Внутрішні. Наявність ІЧ-підсвічування у відеокамері.

2) Стандарт відеосигналу. Вибір стандарту - необхідна умова для успішного спільного використання обраної відеокамери і відеореєстратора. В даний час виробники відеореєстраторів роблять їх в одному з HD-стандартів: CVI, AHD, TVI, SDI. Ці стандарти між собою не сумісні. Тому, купуючи відеокамери, необхідно уточнити, який стандарт у вашого вже придбаного відеореєстратора або, набуваючи камеру, вам необхідно буде вибрати реєстратор з відповідним стандартом. В даний момент існують мультиформатні (гібридні) відеокамери, які працюють з більшістю стандартів CVI, AHD, TVI і звичайний аналог CVBS. Купуючи такі відеокамери спостереження, ви більш вільні у виборі виробника відеореєстратора.

3) Якість відео. Яка роздільність вам необхідна для вирішення вашого завдання: 720р (1280x720), 1080P (1920x1080) або вище.

4) Розмір матриці відеокамери. Чим більше розмір матриці, тим більше можливий кут огляду даної камери в порівнянні з подібними відеокамерами на менших матрицях. Цей критерій взаємопов'язаний з фокусною відстанню об'єктива, на що особливо варто звернути увагу. Чим менше фокусна відстань, тим більше кут огляду. Чим більше фокус, тим краще видно далекі об'єкти і менше кут (ефект підзорної труби).

Що таке HD-CVI (CVI)?

HD-CVI - відеоспостереження HD-якості (720р (1280x720), 1080P (1920x1080)) для передачі відеосигналу по коаксіальному кабелю без затримок і без використання приймачів-передавачів на далекі дистанції до 500 метрів, з можливістю передачі комбінованого відео і аудіо сигналу, а також управління PTZ-камерами і їх налаштуваннями по одному коаксіальному кабелю.

Якість HD-відео спостереження аналогічно якості IP-відеоспостереження, а по простоті використання і ціною HD-камери значно перевершують IP-відеокамери з відповідною роздільністю.

Що собою являє технологія?

HDCVI (High-Definition Composite Video Interface) - композитний відеоінтерфейс HD-роздільностi для передачі по коаксіальному кабелю на дистанції до 500м відеозображення високої чіткості - 720р (1280x720), 1080P (1920x1080), а також аудіоданих і сигналу управління двосторонньої спрямованості.

Які особливості та переваги HDCVI камер спостереження?

Можливість передати три сигналу по одному кабелю (відео, аудіо, управління).

HDCVI - це стандарт, розроблений китайським виробником Dahua Technology. Головна особливість технології HDCVI - унікальні чіпсети. HDCVI камери оснащені TX-чіпсетом, що призначенi для генерації сигналу передачi, HDCVI відеореєстратори в свою чергу - приймають RX-чіпсетом. Дана технологія уможливила використання одного коаксіального кабелю для передачі компонентного відеосигналу, аудіо, даних про налаштування відеокамери - всі ці дані збираються в один потік і направляються на відеореєстратор, що обробляє отримані дані. У свою чергу відеореєстратор дає можливість робити віддалені налаштування відеокамер, обладнаних OSD меню і управляти PTZ-камерами (фокусування/нахили/повороти/збільшення).

Висока роздільна здатність.

HDCVI стандарт підтримує двi роздільностi для формування відео високої чіткості: 1) 1080p (1920×1080) @ 25~30 к/с, 2) 720p (1280×720) @ 25~60 к/с.

Передача відео без затримок і перешкод.

Якщо порівняти з IP-відеоспостереженням, технологія HDCVI не використовує кодування/декодування переданих/отриманих сигналів з аналога в цифровий формат і назад. Завдяки цьому, мегапіксельне відеозображення від HDCVI відеокамер передається на відеореєстратор без затримок і без втрати якості. Завдяки передачі сигналу на частоті нижче 50 МГц, дозволяє підвищити стійкість перед перешкодами.

Поділ потоків кольоровості і яскравості, наявність автоматичної корекції сигналу дозволяє отримати максимально чітке і якісне відеозображення на далеких відстанях до 500 м без застосування додаткових підсилювачів.

Якщо порівняти з цифровим стандартом HD-SDI, то він здатний передати сигнал без втрат на відстань до 100 м, використовуючи високоякісний коаксіальний кабель.

Рекомендований для використання в HDCVI системах коаксіальний кабель: 75Ом-3 мм для передачі на відстань 300 м, 75Ом-5мм - для 500 м.

Чи можна використовувати UTP-кабель для передачі відео в стандарті HDCVI?

Звичайно. Потрібно врахувати, що даний стандарт розроблявся саме як еволюція звичайного аналогового відеоспостереження, розрахованого під передачу даних по коаксіальному кабелю. Що дало б можливість легко поліпшити існуючу систему до HD-відео спостереження без заміни комунікацій.

Закономірно виникає питання, а чи можна, як і у випадку зі звичайними аналоговими відеокамерами, використовувати UTP-кабель?

В даному випадку відповідь проста. UTP-кабель можна використовувати спільно з прийомо-передавачами по витій парі, що розробленi спеціально під HD стандарт. При використанні якісних виробів максимальна дальність передачі відео залишиться на рівні заявленої або може навіть трохи перевершити її.

Без застосування прийомо-передавачів використовувати UTP-кабель для передачі HDCVI відео неможливо.

На сьогоднішній день стандарт HDCVI став одним з найбільш затребуваних стандартів, завдяки помірній ціні на обладнання і простоті установки.

Також в нашому інтернет-магазині є: Купольні камериAHD камери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору