Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пожежні ППК

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Захист власності - першочергове завдання будь-якої сигналізації, але тільки пожежні прилади прийому-контролю впораються із захистом Вашого майна від вогняної стихії.

Прилади приймально-контрольні пожежні - це пристрої, завданням яких є виявлення та відповідне сповіщення і протидія загрозі. В даному випадку - пожежі. Такі пристрої здатні ефективно сприймати і аналізувати сигнали, отримані від підключених до приймально-контрольного приладу датчиків. У свою чергу, в залежності від типу, пожежний ППК може не тільки сповістити про небезпеку, але і ефективно боротися з нею. Це можливо завдяки тому, що деякі моделі пожежних ППК є настільки просунутими і складними автоматизованими комплексоми, що здатні подавати сигнали і управляти різними установками для пожежогасіння.

Також варто зауважити, що пожежні ППК, аналізуючи дані отримані від сповіщувачів, здатні до виявлення загоряння на самих ранніх стадіях, що стає можливим завдяки підключенню до пожежних приладів прийому-контролю димових сповіщувачів.

Які бувають типи пожежних ППК?

Першочергово пожежні ППК залежно від методу підключення додаткових пристроїв можливо розділити на:

• проводні;

• бездротові.

Перевагою бездротових пожежних ППК є можливість підключення до нього різних сповіщувачів та іншого обладнання без використання зайвих проводів і кабелів. Однак, варто зауважити, що більш надійними все ж прийнято вважати проводні пожежні прилади прийому-контролю, які, в свою чергу, поділяються на:

• адресні;

• аналогові.

Адресні пожежні приймально-контрольні прилади проводять постійний моніторинг системи, так зване «опитування» сповіщувачів. В результаті такого опитування пожежний адресний приймально-контрольний прилад в найкоротші терміни зможе отримати сигнал про порушення в роботі або втрату працездатності будь-якого з підключених до нього сповіщувачів. Така розвинена система моніторингу дозволяє підключати до адресного пожежного приймально-контрольного приладу велику кількість сповіщувачів, а відповідно і використовувати такий вид пожежної ППК на великих об'єктах.

Якщо говорити про аналогових, або неадресні, системи пожежних ППК, то такі пристрої здатні контролювати всього кілька шлейфів, що дозволяє використовувати їх на невеликих об'єктах.

На що варто звернути увагу при виборі пожежних ППК?

Для організації на об'єкті максимально ефективної пожежно-охоронної системи потрібно, при виборі пожежного приладу прийому-контролю, не тільки звертати увагу на деякі тонкощі, але і заздалегідь визначитися з функціями, які будуть покладені на пожежно-охоронну систему об'єкта:

• розмір об'єкта - від цього показника безпосередньо залежатиме який тип пожежного ППК необхідно вибрати і встановити;

• діапазон робочих температур і вологості пожежного ППК, адже часом монтаж системи відбувається в умовах неопалюваного або сирого приміщення;

• ступінь захисту корпусу пожежного ППК - в разі, якщо Ви вибираєте обладнання з високим показанням захисту корпусу, то за його цілісність і стійкість до різного роду пошкоджень можете не переживати.

До вибору пожежного ППК потрібно підійти з усією відповідальністю, адже він є ключовим елементом в системі протипожежної безпеки. В інтернет-магазині Worldvision Ви зможете придбати пожежні ППК, охоронні ППК, ППКО Оріон, ППКП Тірас, ППК Лунь оптом і в роздріб, а наші консультанти допоможуть Вам з вибором устаткування і приймуть Ваше замовлення.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору