Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP відеореєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Нові IP-відеореєстратори (NVR), які вже з'явилися на ринку, здатні легко підключати IP камери відеоспостереження і значно полегшити їх налаштування. Такі автономні мережеві відеореєстратори дуже схожі на ваші звичайні домашні цифрові ТВ-тюнери. Вони також доповнюються жорсткими дисками для запису відео ваших камер спостереження. Так само, як і у випадку з використанням ТВ-тюнера, ви можете управляти NVR за допомогою пульта дистанційного керування або миші.

До відмінностей між цими пристроями є їхня здатність підключати відеокамери спостереження безпосередньо до NVR. Як правило, в разі використання IP-відеокамер, вони підключаються до комутатора POE, який в свою чергу підключається до вашого IP-відеореєстратора або комп'ютера. Виняток цієї стадії робить ці системи більш придатними для самостійної установки. Просто підключіть один кінець мережевого кабелю до IP-відеокамери, а інший кінець мережевого кабелю до задньої панелі NVR. Пристрій NVR буде автоматично передавати електроживлення відеокамерам через той же кабель, автоматично їх розпізнає і почне демонструвати вам відео в режимі реального часу. Це робить установку системи IP-відеоспостереження дуже легкою для більшості користувачів.

Крім цього, щоб мати можливість контролювати систему відеоспостереження через мережу Інтернет, перебуваючи далеко від дому, за допомогою програмного забезпечення ви повинні будете здійснити додаткову настройку. Однак ця нескладна процедура все одно не зрівняється з необхідністю запрограмувати окремо кожну IP-відеокамеру. Ці системи не економлять на функціональних можливостях, незважаючи на те, що вони прості в установці. Віддалений перегляд - це великий плюс, якого не дають звичайні аналогові відеореєстратори.

Ви можете розраховувати на обладнання професійного класу з усіма характеристиками, типовими для всіх NVR. Ці системи працюють з відеокамерами стандарту ONVIF, так що ви можете одночасно використовувати обладнання різних брендів, яке пропонується на ринку. Пристрої поставляються з безкоштовним програмним забезпеченням для Mac, PC, iPhone і Android пристроїв.

Якщо ви довго шукали появи можливості встановити відеоспостереження, але боялися складнощів з установкою і налаштуванням, можемо запевнити вас, що ці побоювання вже позаду. Тепер ви можете з легкістю і в найкоротші терміни забезпечити ваш будинок або бізнес системою відеоспостереження з підтримкою мережевих IP-відеокамер.

В нашому інтернет-магазині представлені: IP відеореєстратори Dahua, IP відеореєстратори Hikvision та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору