Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Джерела безперебійного живлення 220V

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Джерело безперебійного живлення на 220 V - пристрій, призначений для забезпечення перебійного живлення приладів, яким необхідний змінний струм правильної синусоїди.

Принцип роботи 220 вольтного блоку безперебійного живлення полягає в тому, що він перетворює 12 або 24 вольтну напругу постійного струму, що виходить з батареї або ж напругу змінного струму що скаче на стабільні 220 вольт змінного струму при частоті в 50 Гц.

Пристрої можуть живити як прості побутові прилади, так і складні пристрої і системи.

Навіщо потрібно джерело безперебійного живлення 220 V

Майже вся техніка залежить від електрики, але для деяких пристроїв і приладів, вимикання, пов'язане з різкою і непередбаченою втратою живлення, а також стрибками напруги, загрожує додатковими проблемами. Перш за все це стосується будь-якого обладнання критичного до форми вхідного струму. Це може стосуватися як медичного обладнання, від якого залежать людські життя, серверів, що містять важливу інформацію і виконують важливі процеси і інших пристроїв. У цих випадках втрата живлення виявляється серйозною проблемою, яку не можна допускати. Саме для таких випадків і призначені джерела безперебійного живлення на 220 V.

Правильна синусоїда

Тип сигналу, який видається при роботі ДБЖ, виявляється дуже важливим, оскільки для величезної кількості приладів будь-який інший тип крім правильної синусоїди є шкідливим і в коротко- або довгостроковій перспективі призводить до поломки.

Що ж таке правильна синусоїда? Це перш за все форма сигналу, яка не має ступенів (сигналів прямокутної форми). Багато виробників створюють моделі ДБЖ з «модифікованою» синусоїдою, де сигнал якраз ступінчастий. Такі пристрої не підійдуть, наприклад, для котлів, електродвигунів, медичного обладнання, циркуляційних насосів багато чого іншого.

Зазвичай виробники вказують яка синусоїда йде на виході, але, якщо ви сумніваєтеся, ви можете подивитися в паспорті параметр «коефіцієнт нелінійних спотворень» Коефіцієнт менше 8% можна вважати правильною синусоїдою.

Відмінності в безперебійниках на 220 V

Існує величезна кількість джерел безперебійного живлення, для побутових і промислових потреб, вони володіють різним рівнем функціоналу, але основним аспектом, за яким оцінюють ці пристрої і який необхідно врахувати при купівлі, є потужність.

Для багатьох електричних пристроїв і для ДБЖ 220 V зокрема, існує два параметра потужності:

 • Номінальна потужність. Цей тип потужності має на увазі під собою потужність при нормальному режимі роботи без перевантажень.
 • Максимальна потужність. За нею мається на увазі максимальна потужність, яку витримує пристрій на піку роботи.

Підбір обладнання, перш за все, проводиться за цими двома параметрами. Незалежно від того скільки акумуляторів у вас буде і скільки в них буде ампер-годин, при слабкій номінальній потужності, пристрій буде постійно перегріватися і прослужить не довго. Крім того, навантаження підключених до ДБЖ приладів не повинно перевищувати ні номінальну, ні максимальну потужність самого ДБЖ.

На нашому сайті ви зможете знайти джерела безперебійного живлення 220V з наступною номінальною потужністю у ВАТ:

 • 300 Вт
 • 360 Вт
 • 480 Вт
 • 900 Вт
 • 1050 Вт

Що ж стосується максимальної потужності, то пристрої, які ми пропонуємо, можуть досягати наступної максимальної потужності, вираженої в Вольт-Амперах:

 • 500 ВА
 • 600 ВА
 • 800 ВА
 • 1500 ВА

Ви можете купити джерела безперебійного живлення 220V бажаної потужності на нашому сайті, а щоб отримати пораду з придбання пристрою з необхідною потужністю, ви можете зателефонувати за телефоном на нашому сайті для консультації. Наші фахівці допоможуть підібрати вам ДБЖ відповідний для ваших потреб.

Крім потужності, пристрої відрізняються за кількістю приладів які підключаються до них . За це відповідають розетки Schuko. На нашому сайті ви зможете знайти моделі під 1 і 2 розетки

Спосіб візуального зображення інформації так само не менш важливий. Найчастіше в джерелах безперебійного живлення на 220 V використовується 2 способи відображення:

 • LED екран.
 • LCD екран.

LED екран застосовується для моделей простіше. За допомогою звичайних піктограм, ви зможете дізнатися наступне:

 • Рівень зарядки
 • Нормальний режим роботи
 • Перевантаження

LCD екран дозволяє відобразити більшу кількість процесів і застосовується в більш складних моделях. Так, наприклад, за допомогою нього ви зможете дізнатися про такі деталі:

 • Напруга на виході
 • Напруга на вході
 • Рівень завантаження
 • Заряд батареї
 • Робота від мережі
 • Робота від батареї
 • Відключення звуків
 • Робота кулера
 • Автоматичне перемикання

На таке джерело безперебійного живлення 220 V ціна буде вище ніж на попередній, але ці особливості дозволять з більшою зручністю і легкістю керувати пристроєм.

Особливості використання джерела безперебійного живлення для газового котла

Досить часто безперебійники купуються для роботи спільно з газовими котлами. Газові котли та насоси споживають енергію від мережі, тому при відключенні електрики необхідно забезпечити ці пристрої живленням.

Електроніка газових котлів, а також насос дуже чутливі до перепадів напруги і правильності сигналу, тому не кожен безперебійник зможе забезпечити правильне живлення. Так звані off-line безперебійники не маєть стабілізації напруги, тому їх використання не рекомендується для таких систем.

У свою чергу пристрої з лінійно-інтерактивною архітектурою, можуть стабілізувати напругу на одному рівні. Так, якщо вхідна напруга в мережі, з 220 вольт почне опускатися до 210 і нижче, вихідна залишатиметься на рівні 220. Завдяки цій властивості, лінійно-інтерактивний безперебійник для газового котла буде працювати з більшою надійністю.

Важливий факт, який варто враховувати при виборі джерела безперебійного живлення це насос, а вірніше його швидкості. Найчастіше, у насосів є кілька швидкостей, для яких, відповідно, потрібні свої потужності, з якими ДБЖ повинен працювати. Найчастіше потужності вказані або на самому насосі, бирці, або в інструкції. Крім того, якщо ви купуєте безперебійник для насоса котла, враховуйте той факт, що досить часто, при запуску насоса, в перші пару секунд споживання збільшується аж до трьох разів, а значить необхідно підібрати ДБЖ здатний впоратися з подібним навантаженням. Крім того, необхідно врахувати запас потужності в 20-30%.

Залежно від того, підключені ви до загальної електромережі, або маєте власну автономну електростанцію, потрібно підбирати і блок живлення. Якщо у вас є дизельна електростанція, акумулятор з великою кількістю ампер-годин вам просто не потрібен. При підключенні до загальної мережі, вам буде необхідно, відштовхуючись від потужності вашого газового котла, насоса і бажаного часу автономної роботи, розрахувати які акумулятори вам будуть необхідні. Якщо ви бажаєте встановити безперебійник для котла з акумулятором, але не знаєте який краще взяти, зателефонуйте нам, ми з радістю підкажемо.

З приводу придбання або консультації щодо особливостей роботи, ви можете звертатися до наших консультантів. Просто зателефонуйте за телефоном на сайті і отримаєте детальну інформацію про всі аспекти які цікавлять вас.

Вгору