Маючи понад 20-річний досвід у галузі біометричних технологій, компанія ZKTeco прагне залишатися новатором у галузі безконтактної біометрії, запускаючи нові біометричні технології у 2022 році для задоволення наростальних потреб кінцевих користувачів на різних ринках та в різних застосуваннях.

Контроль доступу вважається важливою частиною системи безпеки. Користувачам потрібні рішення для управління доступом, що відповідають різним вимогам — запобігання проникненню сторонніх осіб, управління відвідуваністю працівників та перевірка відвідувачів. Хоча ці вимоги не змінилися, змінилася технологія аутентифікації, яка стала більш досконалою та автоматизованою.

«Ми спостерігаємо перехід до біометричних та безконтактних технологій, дедалі більше обумовлений пандемією та досягненнями у сегменті комп'ютерного зору, які знизили поріг успішного впровадження розпізнавання облич. На додаток до цього, на ринку спостерігається помітний інтерес до безконтактних рішень для розпізнавання відбитків пальців, долонь та райдужної оболонки ока», — зазначив Пол Янг, менеджер з проектних рішень у ZKTeco.

Саме на тлі цих тенденцій ZKTeco пропонує широкий спектр рішень для безконтактних потреб кінцевих користувачів. До них відносяться біометричні термінали ОРЧ з технологією розпізнавання облич та безліч інших безконтактних рішень. Також варто згадати мультиспектральну технологію безконтактного розпізнавання долонь ZKTeco та безконтактну технологію розпізнавання райдужної оболонки ока.

Мультиспектральна безконтактна технологія розпізнавання долонь

Технологія мультиспектрального безконтактного розпізнавання долонь ZKTeco — це інновація в сегменті біометрії, що поєднує видиме світло, ближнє інфрачервоне світло і розпізнавання вен долоні. Мультиспектральна безконтактна система розпізнавання долонь ZKTeco є безконтактною та гігієнічною технологією біометричного розпізнавання, що сприяє вищому рівню прийняття на рівні користувачів. Завдяки поєднанню розпізнавання видимого світла, розпізнавання вен долоні та технології ближнього інфрачервоного світла рішення пропонує кілька унікальних переваг для дієвої перевірки особистості людини. До цих переваг відносяться такі:

Висока точність. Мультиспектральне безконтактне розпізнавання долонь ZKTeco забезпечує виключно підвищену точність завдяки поєднанню розпізнавання долонь у видимому світлі та ближнього інфрачервоного світла, досягаючи коефіцієнта хибних спрацювань (FAR) 0,001 відсотка за коефіцієнта помилкових відхилень (FRR) на рівні 1 відсотка.

Підвищена продуктивність. За допомогою видимого світла та розпізнавання долонь у ближньому інфрачервоному діапазоні технологія мультиспектрального безконтактного розпізнавання долонь ZKTeco може розпізнавати відбитки долонь на відстані від 30 до 50 см. Крім того, у порівнянні з традиційним розпізнаванням долонь рішення ZKTeco є активним методом, який добре працює при слабкому освітленні (0–100 000 люкс).

Унікальний алгоритм виявлення долонь. Алгоритм виявлення долонь ZKTeco здатний виявляти долоні ліворуч, праворуч, спереду та ззаду. Алгоритм також дозволяє розпізнаванню долонь ZKTeco мати високу точність виявлення напруги та провисання долоні. Крім того, біометричний зчитувач забезпечує найкраще в галузі швидке розпізнавання долонь менш ніж за секунду (0,5 секунди), що набагато швидше, ніж будь-яке попереднє розпізнавання.

Захист від шахраїв. За допомогою технології розпізнавання долонь у ближньому інфрачервоному діапазоні чутливість мультиспектральної безконтактної системи розпізнавання долонь до підробки була значно покращена. Комбінація 3-в-1 долоні, відбитка долоні та вен долоні запобігає шахрайському доступу.

Безконтактна технологія розпізнавання райдужної оболонки ока

ZKTeco також пропонує передові рішення для безконтактного розпізнавання райдужної оболонки ока. Райдужна оболонка — це кругла кольорова частина, що оточує зіницю ока, і вона унікальна. Саме це робить розпізнавання райдужної оболонки найточнішою формою біометричної перевірки з дуже низькими показниками FAR та FRR. Аутентифікація користувача займає лише одну секунду після реєстрації, що робить цю систему біометричної ідентифікації гнучкою та масштабованою, що добре підходить для великих та малих підприємств.

Безконтактна перевірка на великій відстані. Використовуючи технологію ближнього інфрачервоного світла, система розпізнавання райдужної оболонки ока ZKTeco здатна сканувати очі на відстані до 60 см. Користувачам не потрібно стояти якийсь час перед камерою відеоспостереження або іншим пристроєм для сканування очей — технологія розпізнавання сканує їх, коли люди проходять повз.

Антиспуфінг. Володіючи потужним захистом від спуфінгу, технологія ZKTeco розпізнає та запобігає всі види підробок, включаючи фотографії з високою роздільною здатністю, відео та контактні лінзи з підробленими малюнками райдужної оболонки.

Надійне виявлення діафрагми. Унікальний алгоритм ZKTeco здатний ідентифікувати райдужну оболонку очей на відстані, при закритих або несфокусованих очах, та очах із звуженими віками. Будь-які перешкоди, спричинені відображенням світла, повіками або віями, будуть автоматично усунуті на етапі попередньої обробки зображення.

Безконтактне гібридне розпізнавання райдужної оболонки ока та обличчя

Для тих, кому потрібен ще один рівень захисту та вдосконалення СКУД, ZKTeco також пропонує безконтактне гібридне рішення для розпізнавання райдужної оболонки та обличчя. Унікальна запатентована технологія подвійної діафрагми та розпізнавання облич забезпечує автоматичне відстеження обличчя з функцією автоматичного нахилу по відношенню до райдужної оболонки з шириною до +/-30 градусів. Технологія дозволяє правильно розпізнавати людей в окулярах, контактних лінзах та з макіяжем.

Технології мультиспектрального безконтактного розпізнавання долонь та райдужної оболонки ока знаходять застосування у різних вертикалях. Безконтактні біометричні рішення ZKTeco добре підходять для різноманітних ситуацій. Вони широко використовуються в багатьох практичних сценаріях, включаючи лікарні та навчальні заклади, фабрики та будівельні майданчики, торгові центри та громадський транспорт, банки та комерційні організації, малі та середні підприємства, а також урядові організації.

Висновок

Комплекти контролю доступу зараз дедалі більше рухаються у бік безконтактних технологій. Однією з найпопулярніших безконтактних технологій сьогодні вважається розпізнавання облич, яке також стало більш зрілим та викликає велику конкуренцію на ринку. У цьому відношенні компанія ZKTeco досягла успіху, запропонувавши свої мультиспектральні безконтактні рішення для розпізнавання долонь та райдужної оболонки ока з розширеними можливостями та функціями.

Сьогодні компанія ZKTeco розпочала глобальне розгортання хмарного мобільного додатка для віртуальних облікових даних, яке поєднує традиційну технологію RFID з перевагами можливостей Інтернету речей. У 2022 році компанія планує продовжити інтеграцію своїх апаратних пропозицій та програмного забезпечення у хмару, що дозволить ZKTeco розгортати рішення, що відповідають ринковому попиту на нові інноваційні технології контролю доступу.