Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеодомофони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як і аудіодомофони, відеодомофонні системи призначені, в першу чергу, для обмеження доступу в приміщення. Але, якщо звичайні домофони дають можливість тільки чути відвідувача, то відео – і бачити його. Зокрема, відеодомофон дозволяє дізнатися, чи не з примусу з вами говорить людина, чи є заявлена особа тим, ким представляється; тобто він є системою нагляду та приладом для переговорів одночасно. Ця характеристика робить відеодомофонну систему незамінним охоронцем на комерційних, житлових, промислових та громадських об’єктах.

Основні характеристики відеодомофона

Відеодомофонна система представляє собою комплект із монітора та панелі виклику, поєднаних між собою спеціальним кабелем. Монітор, внутрішній блок системи, оснащений трубкою та кнопкою для відкривання дверей. Іноді передбачається можливість під’єднання додаткової трубки для встановлення додаткових камер. Панель виклику, яка розташовується знадвору, складається з відеокамери, кнопки виклику, динаміка, мікрофона. Її виготовляють з пластика або металу (у такому випадку вона вважається противандальною). Завдяки вмонтованій до панелі інфрачервоній підсвітці, навіть у цілковитій темряві можна розгледіти відвідувача. Крім того, камера може бути встановлена під визначеним кутом, що регулює видимість до півтора метрів навколо.

Зображення, що транслюється камерою, може бути кольоровим або чорно-білим. У житлових приміщеннях зазвичай встановлюють чорно-білі монітори (вони дешевші і їх цілком досить для забезпечення оглядовості). Кольорові – монтують на виробництві, коли важливо бачити деталі того, що відбувається поза приміщенням; хоча сьогодні кольорові рідкокристаловики все інтенсивніше витискають своїх чорно-білих попередників.

Монітори відрізняються діагоналлю – чим більше її номер, тим більший екран (вимірюється дюймами). Так, компактні моделі комплектуються моніторами в 3.5 дюймів; 5-дюймові, середнього розміру, типові для квартир і житлових будинків. Діагональ у 7 дюймів вважається оптимальною для здійснення спостереження.

Відеодомофони можуть бути, як і звичайні домофони, індивідуальними (для єдиних дверей) та багатоквартирними – встановлюються на сходових клітинах для декількох квартир, для декількох офісів. У приватному секторі з великою територією рекомендують встановлювати відеодомофон з багатоканальною системою відеокамер.

Принцип роботи відеодомофону простий: при натисканні кнопки виклику в приміщенні лунає дзвінок й вмикається екран, на якому видно відвідувача. Щоб впустити гостя, натискається кнопка на трубці. Протягом розмови з гостем ви можете спостерігати за його поведінкою.

Встановлюючи відеодомофон, заздалегідь продумайте, чи збираєтеся під’єднувати додаткові камери – можна обрати модель приладу з декількома каналами.

Особливість відеодомофонів у тому, що вони мають пам’ять: за відсутності господаря, знимкують відвідувача. Деякі види пристроїв навіть здатні записувати відеоролики, а можливість під’єднання відеодомофону до Інтернету дозволяє дистанційно спостерігати за станом приміщення.

Керування відедомофонною системою може здійснюватися посередництвом пульта; деякі моделі підтримують функцію hands-free, тобто спілкування з відвідувачем може здійснюватися не через трубку, а через гучномовець.

Серед додаткових опцій відеодомофонів – підключення до телефонної мережі, календар, будильник, підключення радіотрубки.

Однак, який би тип відеодомофонної системи ви не обрали, наш інтернет-магазин стане надійним захисником вашої безпеки!

Вгору