Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Жорсткі диски для відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Жорсткі диски в системах відеоспостереження

Для використання в системах відеоспостереження виготовляються спеціальні лінійки жорстких дисків, так як в порівнянні зі звичайними комп'ютерними вінчестерами, вони повинні витримувати безперервні навантаження.

Серії жорстких дисків для відеореєстраторів розробляються з використанням технологій, які здатні забезпечувати стабільність роботи і підвищену надійність.

Обсяг пам'яті жорстких дисків для систем відеоспостереження коливається в основному від 1 Тб до 12 Тб, і обирається в залежності від кількості відеокамер в системі або від бажаної величини відеоархіву.

HDD для систем зберігання відео можуть мати різний буфер пам'яті або іншими словами - Кеш (тут зберігаються дані, до яких найчастіше звертається диск). Відповідно, збільшення показника розміру буфера пам'яті забезпечує більш високу швидкість роботи накопичувача і запобігає втраті даних.

На продуктивність жорсткого диска також впливає швидкість обертання шпинделя (осі, на якій встановлені магнітні пластини). Саме від величини обертів за хвилину залежить те, наскільки швидко можна знайти і зчитати дані з вінчестера. А отже, чим менша швидкість обертання шпинделя, тим меншою продуктивністю володіє жорсткий диск. Але при цьому, навіть якщо швидкість жорстко не регламентується, найчастіше вона знижена для оптимізації енергоспоживання.

Застосування новітніх технологій в серіях жорстких дисків для охоронного відеоспостереження допомагає забезпечити:

  • багатозадачність - для роботи з великою кількістю різних запитів;
  • тривалий термін експлуатації в режимі цілодобової роботи;
  • високу якість запису відео і цілісність даних;
  • поліпшену потокову передачу даних;
  • підвищену продуктивність;
  • знижений рівень шуму і вібрації.

У нашому магазині можна купити якісні накопичувачі з високими показниками безперебійної і довговічної роботи. Звертайтеся за консультацією до наших фахівців, які допоможуть прорахувати необхідний для вашої системи відеоспостереження об'єм пам'яті системи зберігання відеоданих і підберуть оптимальну ємність жорсткого диска.

Відтворення і копіювання інформації з сайту можливе лише з дозволу адміністрації сайту

Вгору