Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Металодетектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Напевно кожен з нас хоча б раз чув про металодетектори. Однак, що це за прилад? Який принцип його роботи і сфера застосування? Спробуємо розібратися у вищепоставлені питаннях, і дати на них вичерпні відповіді.

Що таке металодетектор?

Металлодеектори, або як ще кажуть металошукачі, - це цілий клас приладів, які здатні виявити метал чи металовмісні предмети в такому середовищі як:

• грунт;

• вода;

• деревина;

• харчові продукти;

• організм людини або тварини;

• в одязі або багажі.

Який принцип роботи металодетектора?

Принцип роботи металодетектора заснований на системі індукційного балансу, а також застосуванні приладом різних частот, що і дозволяє різним видам металошукачів знаходити металеві предмети як на малій, так і на досить значній глибині.

Види і функціональні особливості металодетекторів

Основними видами металодетекторів є:

• арочні металодетектори;

• ручні металодетектори;

• металошукачі - грунтові і підводні.

Саме металошукачі використовуються для пошуку різних металевих предметів в грунті або воді. Такі прилади використовуються як любителями «тихого» полювання за стародавніми скарбами, так і у військових цілях, для виявлення, наприклад, мін.

Арочні і ручні металодетектори використовуються в основному для контролю і забезпечення безпеки в місцях скупчення людей, а також на всіляких об'єктах, де необхідно підтримувати високий рівень безпеки. Арочний металодетектор встановлюється і працює стаціонарно, забезпечуючи контроль доступу. Крім відмінності у виробнику, однією з найважливіших відмінностей арочних металодетекторів є різна кількість зон, в яких і відбувається виявлення металевих об'єктів. Арочні металодетектори підключаються і живляться від стаціонарної електромережі. А ось ручний металодетектор - це легка і мобільна версія металодетектора. Він простий і не вибагливий у використанні, проте відмінно справляється з поставленими завданнями. Такий пристрій відмінно підійде для проведення особистого або більш детального огляду.На сайті нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір різних видів металодетекторів.

Цікаво знати!

Цікаво, що перший металодетектор був винайдений в США. Спочатку цей пристрій планувалося використовувати для запобігання крадіжки металевих виробів з заводів. Однак незадовго після цього був розкритий повний потенціал таких пристроїв, і сфера їх застосування значно розширилася. Зараз металодетектори щільно увійшли в сучасний світ. Їх використовують в аеропортах і на концертах, в величезних корпораціях і державних установах. У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити металодетектори для будь-яких цілей.

Інтернет-магазин Worldvision пропонує металодетектори оптом і в роздріб, для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору