Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фіксатори дверей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електромагнітні дверні фіксатори

У системах безпеки будинків, офісів, різноманітних підприємств і установ необхідна наявність протипожежного захисту та систем контролю і управління доступом в приміщення. У цих системах в комплексі з електрозамками, доводчиками, кнопками виходу та іншим, використовуються і такі невеликі пристрої, як електромагнітні фіксатори дверей. Не варто їх плутати зі звичайними стопорами, обмежувачами або магнітними утримувачами, які функціонують або постійно в стаціонарному положенні, або задіюються вручну. Електромагнітні фіксатори вигідно відрізняються від них можливістю віддаленого або автоматичного управління.

Фіксатор дверей використовується для утримання в певному положенні дверного полотна, забезпечуючи фіксацію дверей в розкритому вигляді або в закритому положенні, наприклад, в разі димозахисних дверей при виникненні пожежі.

Принцип дії

На дверний фіксатор подається живлення DC 12V/240mA або DC 24V/120mA, яке здатне забезпечити електромагнітне утримання дверей значної сили - від 50 до 180 кг (в залежності від моделі). При цьому після роз'єднання деталей фіксатора, на них відсутня залишкове намагнічування.

Для ручного розблокування фіксації застосовується окрема кнопка. У системах контролю доступу можливе віддалене управління подачею живлення, а відповідно і функціонуванням даного пристрою. Крім того, управління електромагнітним фіксатором може бути запрограмовано при підключенні до системи пожежної безпеки і в разі пожежі, фіксація дверей може бути знята автоматично.

Рекомендації по установці

Магнітні дверні фіксатори за конструкцією можуть бути різних типів: підлогові, настінні, наддверні або комбіновані, розроблені таким чином, щоб мати можливість кріпитися в будь-якому положенні.

Фіксатори дверей складаються з двох деталей - основної і відповідної частин, які відповідно монтуються на підлогу / стіну та двері.

Зручніше за все використовувати настінний тип фіксаторів, які не заважають в процесі експлуатації. Але якщо стіни з гіпсокартону або заставлені меблями, то рекомендується підлогове кріплення.

Настінні дверні фіксатори можуть розташовуватися в будь-якому місці, але зазвичай висота кріплення над підлогою близько 5-20 см, а відступ від дверного отвору приблизно 2/3 ширини полотна.

Підлогові електромагнітні фіксатори встановлюються в місці, яке відповідає бажаному положенню дверей у відкритому стані. Якщо двері повинні бути максимально розкриті, то основна частина фіксатора розташовується так, щоб в момент доторкання до неї відповідної частини, між стіною і дверною ручкою залишалося не менше 1 см. Відступ від дверного отвору рекомендується робити подалі від петель, приблизно на 3/4 ширини дверного полотна вглиб приміщення.

Фіксатори дверей призначені як для самостійного використання, так і для спільної роботи з дверними доводчиками.

Компанія ВОРЛДВІЖИН пропонує широкий спектр обладнання для СКУД, а також необхідні до нього аксесуари і додаткові товари: доводчики, фіксатори, блоки живлення, кабель та інше. За консультацією звертайтеся в онлайн-чат або за зазначеними на сайті контактами. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідне обладнання і оформити доставку. Гарних покупок!

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації ресурсу

Вгору