Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики вібрації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для організації охоронних заходів на будь-якому об'єкті рекомендується застосовувати охоронні датчики. Одними з видів датчиків, які використовуються для охорони, є датчики вібрації, представлені в даному розділі нашого інтернет-магазину.

Вібраційні датчики

Датчики вібрації - це одні з видів охоронних датчиків, які відрізняються від інших особливостями своєї роботи. Вібраційний датчик здатний вловлювати коливання площин і поверхонь, на яких він встановлений. Такий датчик може грати роль превентивного засобу, який буде відлякувати «непроханих гостей». Адже, якщо підключити до вібраційному датчику сирену оповіщення, при першій же спробі несанкціонованого проникнення на об'єкт датчик подасть сигнал на сирену, яка злякає хулігана.

Види вібраційних датчиків і їх функціональні особливості. На що варто звернути увагу?

Вібраційні датчики, з огляду на особливості експлуатації, чутливі до коливань, які виникають при механічному впливі на поверхню. Однак, варто зауважити, що одним з підвидів вібраційних датчиків є датчики нахилу. Ці пристрої мають здатність стежити за зміною положення об'єктів в просторі. Використовуються вони в основному для охорони картин, статуй і інших творів мистецтва, що мають певну цінність.

Згідно способу передачі сигналу датчики вібрації поділяються на:

провідні - зазвичай мають більшу, порівняно з бездротовими датчиками вібрації, дальність передачі сигналу на приймально-контрольні прилади, але при цьому необхідно прокладати додаткові шнури і дроти для з'єднання таких датчиків з іншими елементами охоронної системи;

бездротові - зазвичай мають меншу, порівняно з провідними датчиками вібрації, дальність передачі сигналу, однак при їх монтажі і підключенні не потрібно турбуватися про додаткові комунікаціях, адже передача сигналу в таких датчиках відбувається за допомогою радіосигналу.

В інтернет-магазині Worldvision увазі покупців представлені датчики для фіксації вібрацій, які, в різних варіаціях, скомбіновані з іншими видами охоронних датчиків (датчиками нахилу, відкриття – датчики комбіновані).

Рекомендується вибирати вібраційні датчики, в яких існує можливість індивідуального налаштування частоти і сили вібрацій, які будуть необхідні для активації тривожного сигналу. Таким чином, встановлюючи і налаштовуючи вібраційний датчик, користувач зможе в приватному порядку провести налаштування рівня вібрації для конкретно взятого об'єкта. Перевага такої функції датчика вібрації в тому, що це допоможе пристрою відрізняти природні і тривожні коливання, що зведе до мінімуму можливість виникнення помилкових спрацьовувань.

Спираючись на перераховані вище характеристики і доступні функції Ви зможете придбати датчики вібрації, датчики відкриття та інші, які будуть корисні у вирішенні конкретних завдань на Вашому об'єкті. Для замовлення вібраційних датчиків зв'яжіться з консультантами нашого інтернет-магазину.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору