Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Об'єктиви мегапіксельні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У зв'язку з появою на ринку сучасних IP відеокамер постало питання розробки набагато якісних об'єктивів з відповідною високою роздільною здатністю. Ці об'єктиви назвали мегапіксельними, які діляться на два типи: об'єктиви варіофокальні або з фіксованою фокусною відстанню. Відмінними рисами мегапіксельних об'єктивів в порівнянні зі звичайними є більш якісні характеристики при деталізації зображення, як в центрі, так і в кутах, а також присутністю ІЧ-корекції при зйомці в нічний період. При виборі мегапиксельного об'єктива слід звернути особливу увагу на основні параметри і особливості.

Щоб зображення виходило без спотворень і особливо без затемнення по кутах необхідно звернути увагу на формат матриці, на який розрахований об'єктив. У відеоспостереженні поширений розмір матриці має значення 1/2", 1/2,5", 1/2,7", 1/2,8" і 1/3". Цей параметр повинен розраховуватися на рівний або більший формат матриці.

У разі невідповідності роздільної здатності об'єктива і матриці картинка буде розмита і спотворена. Тому роздільність об'єктива має бути необхідного або більшого значення. Так для 2-мегапіксельної матриці роздільність об'єктива має бути хоча б 2.1 Mp.

Особливість будь-якої лінзи - це зниження оптичної роздільності від середини до країв об'єктива. Виходячи з цього слід звернути увагу на якість лінз. Як відомо, пластикові лінзи схильні до помутніння по протіканню часу, що абсолютно виключено для скляних лінз. Такі лінзи виготовляються з низькодисперсного скла і покрито широкосмуговим багатошаровим матеріалом. Таким чином оптична роздільність об'єктива має бути достатньою, щоб не викликати спотворення всієї картинки.

Окремі об'єктиви для відеоспостереження обладнані автоматичним регулюванням діафрагми, антивідблисковою системою нейтральної щільності та іншими удосконаленнями. Це стане гарантією отримання якісного зображення. Щоб не було розфокусування зображення під час нічної зйомки, передбачена ІЧ-корекція, яка зміщує точку фокусу до необхідного розміру. Дану функцію виконує механічний ІЧ-фільтр, яким обов'язково оснащені сучасні кольорові відеокамери. Фільтр автоматично перемикається в режим денної або нічної зйомки, при якому сканування відбувається в кольоровому або чорно-білому кольорі.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору