Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Активні приймачі / передавачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Останнім часом все частіше використовуються в сучасних системах охорони приймач і передавач аналогового кольорового або чорно-білого відеосигналу, живлення, Ethernet, телефонії, сигналів управління і іншого по кручений парі, які застосовуються парно або окремо. Обов'язковою умовою стійкої передачі відеосигналу є сумісність між приймачем і передавачем. Наведені пристрої можуть бути Пасивні приймачі / передавачі та Активні, для роботи яких необхідне електроживлення. Активні прийомо-передавачі мають ширші можливості, серед яких виконання посилення сигналу, зміна частотно-амплітудної характеристики та інше. При цьому значно збільшується відстань трансляції кольорового відеосигналу і може досягати 2.4 кілометра.

Щоб канал передачі працював без збоїв, то потрібно переважно вибирати приймачі / передавачі відеосигналу активного типу, навіть всупереч більш високій вартість. Також до подібних активних пристроїв передачі відносяться бездротові пристрої (радіоканальні і WIFI), які зустрічаються не дуже часто. Вони використовуються в якості подовжувача бездротового типу. WIFI передавачі та приймачі не схильні до впливу перешкод, а сигнал надійно захищений шифруванням, що захистить інформацію від розсекречення.

Прийомо-передавач по крученiй парі досить затребуване обладнання, яке широко застосовується при створенні відеоспостереження, при цьому передавач завжди розрахований на один канал (камеру), а приймач може бути багатоканальним. Попередньо кодер перетворює відео в форматі D1, 960H, HD-TVI, HD-CVI або AHD в сигнал для трансляції через кабель витої пари (типу UTP, FTP, SFTP або подібного), а потім декодер здійснює зворотний процес. До пристрою передачі приєднуються кабелі мережі і живлення, а до приймача підключається живлення, кабелі реєстратора і кабелі мережі. Допускається передача по багатопарному кабелю декількох каналів сигналу відео. Електроживлення приймача і передавача виконується від незалежного джерела живлення.

Установка прийомо-передавального обладнання зовні будівлі має на увазі наявність захисту від статичної напруги, перевантаження по струму і короткого замикання. При цьому корпус пристроїв повинен бути надійно захищений від попадання всередину вологи і пилу, а робоча температура не повинна перевищувати обумовлені межі.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору