Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики витоку газу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Популярність і практичність датчиків витоку газу важко переоцінити, а все тому, що більшість видів природного газу, які на даний момент широко використовуються в повсякденному житті, є безбарвними і за своєю суттю не мають запаху. Витік такого газу неможливо визначити без допомоги спеціального обладнання.

Датчики витоку газу

Датчик витоку газу - це пристрій, який реагує на зміну концентрації того чи іншого газу в повітрі. Також варто окремо сказати про газові датчики, або газових сповіщувачі, як таких, які здатні до виявлення пожежі. Газовий датчик - це пристрій, який реагує на підвищення концентрації саме тих газів, які виділяються при горінні або тлінні (пожежі). Такими газами можуть бути:

• вуглекислий і чадний газ, які є неорганічними сполуками оксиду вуглецю;

• вуглеводневі сполуки.

Які бувають види датчиків витоку газу?

Звичайно ж одним з найважливіших поділів датчиків витоку газу є з розділення за принципом газу, на який вони здатні реагувати:

• чадний газ (СО);

• природний газ (метан або пропан бутан);

• вуглекислий газ.

На ринку систем безпеки представлені пожежні датчики витоку газу, в яких скомбіновані всі перераховані вище варіанти. Однак, при купівлі та встановленні такого датчика, варто пам'ятати, що хімічні властивості різних газів обумовлюють їх різну летючість. Таким чином концентруватися різні гази будуть на різній висоті (якісь вище, якісь нижче). Саме з цієї причини, перед покупкою датчика витоку газу, варто попередньо розібратися, який саме вид датчика, і для уловлювання якого газу Вам потрібен. Далі рекомендовано чітко слідувати інструкціям по установці, і розміщувати обраний Вами датчик суворо на визначеній в інструкції висоті. Саме це зможе забезпечити коректну та ефективну роботу приладу.

Ще одним поділом датчиків витоку газу можна назвати їх поділ на:

• провідні;

• бездротові.

Функціональність двох видів цих датчиків витоку газу ідентична, однак при використанні бездротових датчиків витоку газу користувач буде звільнений від безлічі проводів, які з'єднують датчики з приймально-контрольним приладом.

Де застосовуються датчики витоку газу?

Спектр застосування датчиків витоку газу дуже широкий. Вони рекомендуються до установки на об'єктах, де велика ймовірність витоку будь-якого газу. Також датчики витоку газу будуть корисні як в квартирі з наявністю газової плити, так і в приватному будинку з пічним опаленням.

В інтернет-магазині Worldvision Ви можете купити датчики витоку газу, датчики диму, датчики теплові пожежні оптом і в роздріб.

Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору