Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Блоки безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

З метою забезпечення стабільної та безперервної роботи різних компонентів системи відеоспостереження, охоронних, протипожежних та інших систем і їх елементів, варто задуматися над встановленням блоків безперебійного живлення. У наш час нікого не здивувати відключеннями електроенергії. Однак варто пам'ятати, що в такий момент об'єкт знаходиться без належного нагляду та охорони, а значить цим можуть скористатися зловмисники. Запобігти подібним ситуаціям здатні блоки безперебійного живлення.

Блоки безперебійного живлення

Блоки безперебійного живлення (ББЖ) - це джерела електроживлення, які постачають електроенергією пристрою за допомогою акумулятора, навіть незважаючи на перепади або відключення напруги мережі. Саме це і дозволяє обладнанню, підключеному до ББЖ, продовжити свою роботу без збоїв та пошкоджень. Варто також зауважити, що блоки безперебійного живлення здатні не тільки контролювати наявність подачі електроенергії в цілому, але і реагують на зміни параметрів напруги і частоти струму. Даний факт дуже важливий, оскільки відео та охоронне обладнання володіє підвищеним ступенем чутливість до подібного роду коливань. Вони можуть привести до порушення в роботі обладнання або зовсім вивести його з ладу.

Види ББЖ та їх функціональні особливості

Варто зауважити, що блок безперебійного живлення відноситься до того виду пристроїв, які не потребують будь-якої спеціальної установки. Досить підключити ББЖ до системи і все - пристрій цілком готовий до роботи. Але все ж варто ознайомитися з декількома основними видами ББЖ.

  • Резервний блок безперебійного живлення. Такий блок іноді ще називають off line ББЖ. Такий вид ББЖ здатний автоматично перемикатися між двома режимами роботи: від мережі / від батареї. При виникненні необхідності, живлення системи відбувається за рахунок ресурсів ББЖ. Перезарядка батареї ББЖ відбувається автоматично від електромережі. Такий вид ББЖ отримав досить широке поширення за рахунок своєї компактності і порівняно невеликої вартості.
  • Інтерактивний блок безперебійного живлення. Ще одна назва - interactive line ББЖ. Суть роботи такого виду ББЖ схожа з принципом роботи резервного типу пристроїв, проте є одна істотна відмінність - наявність ступінчастої стабілізації напруги на виході. Ця ж відмінність і є перевагою інтерактивного типу ББЖ.
  • On-line ББЖ. Такий вид блоку безперебійного живлення виробляє подвійне перетворення напруги. Для цього в On-line типі ББЖ використовуються випрямляч - для трансформації вхідного напруги і інвертор - для зворотної зміни напруги. Такий тип ББЖ прийнято вважати найпрогресивнішим, адже він здатний боротися з усіма існуючими проблемами в електропостачанні. Такий тип ББЖ використовується для роботи з обладнанням, яке вкрай чутливе до перепадів напруги і частоти.

В інтернет-магазині Worldvision увазі покупців представлені різні види ББЖ, які можна придбати як оптом, так і в роздріб. Бажаєте оформити замовлення? Зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту - лише з дозволу адміністрації 

Вгору