Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електрозащіпки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електрозащіпка – це спеціальний механізм, який є частиною системи контролю доступу. Електрозащіпка створена для розблокування дверей, зовні являє собою планку механічного замка. Отримуючи сигнал від домофона або системи контролю доступу, електрозащіпка відмикає або, навпаки, закриває двері.

Працює електрозащіпка від живлення – електричного струму низької напруги.

Де використовуються електрозащіпки?

Пристрої встановлюються на двері з металу, пластикові, дерев'яні, а також металопластикові. Широко поширені в банках, офіс-центрах, готелях, лабораторіях, а також приватних будинках і хвіртках. Існують також електрозащіпки для протипожежних дверей, в такому випадку пристрій повинен бути виготовлений зі сталі.

Якими бувають електрозащіпки?

Електрозащіпки діляться за типом, конструкцією і функціональністю.

• Тип: NC (закрита) та NO (відкрита).

Принцип роботи NO-електрозащіпок схожий з принципом електромагнітного реле. Під час подачі живлення, язичок зсувається до серця, блокуючи тим самим висунутий ригель дверного замка. У разі відсутності напруги, язичок ховається, даючи можливість відчинити двері при висунутому косому ригелі замку.

NC-Електромеханічна блокує прохід в разі відсутності напруги. Але двері можна відкрити зсередини без ключа. Такі пристрої не рекомендується встановлювати на двері, що ведуть до аварійних виходів.

• Конструкція: стандарт, накладна, для аварійних виходів

• Функціональність: з фіксацією відкриття, з регулюванням або з механічною розблокуванням.

На що звертати увагу

Існує величезна кількість пристроїв від різних брендів-виробників. Ціна на електрозащіпку також варіюється - від бюджетних варіантів до досить дорогих моделей. Що з них підійде для кожної конкретної ситуації?

Для початку потрібно чітко усвідомити завдання, яка буде у електромеханічного замка, і деякі особливості. Наприклад, сторону відкривання дверей – хоча існує безліч електрозащіпок з універсальними планками, які можна переміщати в залежності від типу відкривання дверей. Матеріал, з якого виготовлені двері також потрібно враховувати - як правило, електрозащіпки однаково ефективно функціонують на дерев'яних, металевих пластикових або металопластикових дверях. Але якщо потрібно встановити пристрій на скляні, маятникові або протипожежні двері, до замку повинен бути особливий підхід. Де встановлена ​​двері, зовні або всередині приміщення - також має велике значення. Якщо двері знаходяться на вулиці, вибирати потрібно такий механізм, що може витримати значні перепади температури.

Виникли труднощі з підбором потрібного електромагнітного замку? Бажаєте купити електрозащіпку, яка б повністю відповідала вимогам? Телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, і наші фахівці надавати безкоштовну консультацію, допоможуть вибрати потрібний пристрій і розкажуть про особливості його монтажу.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору