Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пожежний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Цей розділ нашого інтернет-магазину пропонує покупцям великий вибір пожежних кабелів різних конфігурацій. Такий кабель стане незамінним в разі потреби підключення датчиків та іншого обладнання систем пожежної безпеки.

Пожежний кабель

Пожежний кабель - це один з видів кабелю для систем безпеки. Його головне завдання - забезпечити працездатність пожежних систем протягом певного часу навіть під впливом високих температур.

Зовні пожежний кабель являє собою звичайний шнур. Усередині ж він складається з однієї або більше пар дротів, так званих жил, які знаходяться в ізоляційній обмотці і не мають контакту один з одним. Матеріалом жил, який використовується для виготовлення кабелю пожежного типу, є мідь, що характеризується високою провідністю.

Пожежний кабель відрізняється вогнестійкістю, надійністю і зносостійкістю. Більш того, він не поширює вогнище спалаху, не окислюється, виділяє мінімум газів і диму при нагріванні, забезпечує безперебійне функціонування систем пожежогасіння, димовидалення та інших протягом 50-180 хвилин після початку пожежі (залежить від типу кабелю), що критично важливо в умовах пожежі і евакуації з висотних та інших багатолюдних споруд.

Які бувають види кабелю пожежного типу і які варіанти їх використання?

Для того, щоб зрозуміти де і яким чином використовується кожен з підвидів пожежного кабелю, варто розібратися в будові його самого. Отже, кабель пожежного типу являє собою:

  • пучок жил, які обмотані шаром ізоляції (діелектриком) - саме вони і є найважливішою складовою кабелю - провідником;
  • електростатичний екран - який об'єднує всі жили і захищає сигнал від зовнішніх перешкод;
  • вогнестійка малодимна оболонка, як правило яскравого оранжевого кольору.

Виходячи з будови пожежного кабелю, при його виборі варто звернути увагу на деякі нюанси, які безпосередньо можуть впливати на його працездатність:

  • кількість жил - від цього показника безпосередньо залежить кількість зон, які можна буде підключити, а саме кількість жил як правило коливається від 2-х до 10-ти;
  • виду зовнішньої оболонки кабелю - найчастіше вона виготовляється з керамостворюючої силіконової гуми, яка при значному підвищенні температури виділяє кремневий двоокис, який утвориє додатковий ізоляційний шар, що ще на деякий час продовжує роботу системи навіть після початку плавлення кабелів. В якості ізоляції також можуть використовуватися: склослюдініт, кремнійорганічні каучуки, важкозаймистий і самозатухаючий ПВХ-пластикат, металізована магнезіальна ізоляція;
  • наявності захисного екрана - такий екран дозволяє захистити кабель від електромагнітних хвиль, які можуть негативно впливати на якість сигналу, що передається;
  • довжина кабелю - прокладаючи кабель завжди варто пам'ятати, що його довжина прямо пропорційна якості сигналу, що передається: чим довше кабель - тим більше шансів, що при передачі сигналу буде загублена частина його якісних характеристик.

В інтернет-магазині Worldvision Ви можете придбати пожежний кабель оптом і в роздріб. Оформити замовлення можна зв'язавшись з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору