Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти відеоспостереження для вулиці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Чим же відрізняються системи відеоспостереження в комплекті для внутрішньої і зовнішньої установки?

Вуличне відеоспостереження має основну відмінність - це присутність захисту корпусу відеокамери від атмосферного впливу у вигляді опадів, запиленості і перепадів температури. Зрозуміло, що вулична камера повинна бути стійка до потрапляння всередину корпусу вологи і пилу. Великий вплив на працездатність відеотехніки виявляє робоча температура, тобто при перевищенні зазначених меж, можливі збої функціонування. Щоб робота камери виконувалася цілодобово, необхідно оснащення моделі інфрачервоним фільтром, який автоматично буде перемикати режими денного і нічного сканування території, а також присутність інфрачервоного підсвічування для зйомки в нічний період. В середньому відстань ІЧ підсвічування досягає 30-60 метрів.

Кількість камер в комплекті визначається величиною території, що охороняється, числом необхідних ракурсів сканування і освітленості певних ділянок. Як правило це 4-8 відеопристроїв. Зазвичай вулична камера виготовлена ​​в циліндричному корпусі, але це може бути і купольна камера. При використанні пристроїв відео в досить людних місцях, необхідно передбачити захист корпусу від вандалів, який зроблений з металу або сплаву алюмінію.

При виборі типу і комплектації системи охорони необхідно враховувати безліч нюансів, які забезпечать тривалу експлуатацію обладнання без модернізації найближчим часом. Якщо комплект необхідний для простого постійного спостереження за об'єктом, то досить якісною аналогової системи, яка буде відслідковувати і фіксувати небажані вторгнення і злодійство. В іншому випадку, якщо ще знадобиться і якість відео, наявність безлічі додаткових функцій, то віддається перевага IP системі. Вуличнi комплекти дозволять постійно перебувати в курсі подій без присутності споживача біля будівлі, контролювати переміщення транспорту і людей по території, отримувати повідомлення про подію, виявлену певним розумним аналізом даних або при спрацьовуванні датчиків тривоги. Також допускається бездротове з'єднання Wi-Fi при розміщенні в важкодоступних місцях.

Перевага кожного комплекту спостереження полягає в тому, що обладнання протестовано і підтверджено на сумісність кваліфікованим персоналом продавця. Всі камери, реєстратори і IP відеореєстратори підбираються ретельно. У комплектації вже вкладено все необхідне обладнання, роз'єми і кабельна продукція аж до останнього болтика. Користувач досить легко самостійно зможе встановити і налаштувати систему спостереження на об'єкті.

Комплект відеоспостереження на 2 камери, Комплект відеоспостереження на 4 камери

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору