У листопаді компанія Mobotix представила на ринку 18 нових програмних та апаратних рішень, серед яких нові продукти, технології, програми та багато іншого. Так, випуск камери відеоспостереження з технологією Hemispheric, яка поєднує в собі інфрачервоне та біле світлодіодне світло в єдиній системі, є основною подією. Крім того, представлена ​​нова купольна камера, модулі Hemispheric та Thermal CIF, спеціально розроблені для захисту периметра з відеокамерами Mobotix 7 із широким кутом огляду до 105°. Нові інтелектуальні програми та розробки програмного забезпечення розширюють прикладні можливості відеосистем Mobotix 7 HighEnd. І нарешті, що не менш важливо, до портфоліо додано три нові відеокамери Mobotix початкового рівня Move, які вперше мають водовідштовхувальне нанопокриття для кращого огляду навіть під дощем.

Технології відеоспостереження

«Цей всебічний запуск є наочним доказом нашої стратегії, якої ми неухильно дотримуємося з моменту появи відкритої платформи Mobotix 7. Тепер компанія Mobotix може вирішувати всі можливі проекти в галузі відеотехнологій по всьому світу з урахуванням вимог майбутнього та кібер-захисту незалежно від розміру, кількості місць, вимог чи галузі», — пояснив Томас Лостен, генеральний директор Mobotix. «Запуск ПЗ для відеоспостереження (VMS) Mobotix HUB у травні 2021 року вже став важливим будівельним блоком. Тепер ми можемо запропонувати як обладнання, тобто саму камеру відеоспостереження, так і програмне забезпечення та програми, включаючи VMS, для проектів будь-якого розміру від єдиного джерела, а також надзвичайно високий рівень безпеки».

Будь то обладнання чи програмне забезпечення, всі інновації будуть представлені партнерам та клієнтам на центральному стартовому веб-сайті. Звідти відвідувачі мають можливість детально поринути в різнобічну та вичерпну інформацію про рішення Mobotix.

«Зрештою, всі окремі компоненти цього випуску продукту поєднуються з чинним портфелем для створення індивідуальних рішень для наших клієнтів. Завдяки індивідуальному та ефективному поєднанню цього вражаючого потенціалу ми можемо задовольнити майже всі потреби наших клієнтів», — зазначив Хартмут Спрейв, технічний директор Mobotix.

Mobotix — знову піонер у галузі технологій Hemispheric

Компанія Mobotix представила технологію Hemispheric на ринку відеоспостереження ще 2008 року. Тепер німецькі експерти в галузі відеоспостереження знову відіграють роль першопрохідців на ринку систем безпеки, вперше об'єднавши інфрачервоне та світлодіодне біле світло в панорамній відеокамері. Це дозволяє створювати кольорові записи навіть уночі, що дозволяє, наприклад, надійно визначати колір одягу чи транспортних засобів.

Друга, нова відеосистема Інтернету речей, класична купольна камера також вражає своїми інноваціями. Наприклад, можливість ручного регулювання було розширено на третій рівень для більшої зручності та точності. Зрозуміло, обидві системи відеоспостереження інтегровані в платформу MOBOTIX 7, що дозволяє використовувати програмне забезпечення відеоаналітики, інтегроване з окремими комплектами відеоспостереження.

Гнучкі інструменти: нові програми та оновлення

Платформа Mobotix 7 продовжує зростати. Поточна версія Innovation Splash включає чотири нові програми, деякі з них були розроблені новими партнерами з програмного забезпечення. Це створює все більше і більше інноваційних рішень для персональних вимог.

Нові інтелектуальні програми та оновлення існуючих програм роблять аналіз відео ще більш гнучким, точним та потужним. До речі, всі доступні сертифіковані програми камер відеоспостереження можна використовувати безкоштовно протягом 30 днів для тестування. Якщо клієнт не може обслужити додаток з існуючим портфелем, інженери Mobotix будуть працювати з ним, щоб розробити додаток, що ідеально підходить для його конкретних вимог.

Mobotix Move розбиває краплі дощу

Декілька нових моделей, деякі з вбудованою відеоаналітикою, також були випущені в серії камер Mobotix Move — привабливому за ціною рішенні початкового рівня для невеликих систем безпеки та вибіркового доповнення до більш складних проектів. Особливо виділяється один момент: у новому революційному покритті MOBOTIX EverClear використовується особлива нанотехнологія, яка перетворює краплі води на ультратонку водну плівку відразу після удару. Це забезпечує найкращу якість зображення навіть під дощем.

Гнучкість та кібербезпека як основні цінності

«Ми бачимо дедалі більше підтверджень нашої спільної стратегії. Компанії або органи влади завжди стикаються з новими проблемами, пов'язаними із захистом людей, машин чи територій, а також під час оптимізації процесів. Існуюча відеосистема Mobotix 7 може гнучко вирішувати ці завдання, а встановлення відповідних програм відбувається без необхідності встановлювати нові внутрішні або вуличні камери», — резюмує Томас Лостен. «Це гнучке, дуже інтелектуальне, перспективне і водночас стійке рішення. І, нарешті, що не менш важливо, воно має високу кібербезпеку — про це також свідчить сертифікація провідного інституту випробувань на проникнення в Німеччині від червня 2021 року, що вкотре підтвердило найкращу можливу кібербезпеку продуктів Mobotix».

Безпека залишається ключовою компетенцією технологій відеоспостереження. Завдяки підтримці Deep learning та штучного інтелекту IP камери відеоспостереження Mobotix тепер можуть робити набагато більше. Вони підтримують та покращують виробничі процеси в галузі: полегшують роботу персоналу охорони здоров'я, підвищують продуктивність обслуговування у державних установах та безпеку у школах. Роздрібні торговці покращують якість покупок для своїх клієнтів та у процесі підвищують потенціал продажів. І, нарешті, що не менш важливо, технології камери в транспорті (ключове слово «розумне місто») пропонують кращі можливості для безпечної, спокійної та екологічної подорожі. «Відеотехнології можуть зробити наше життя безпечнішим і, перш за все, полегшити його в довгостроковій перспективі», — сказав Томас Лостен.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Світовий ринок фізичної безпеки відновлюється після пандемії, і до 2026 його середньорічний темп зростання складе 7,2%

Як притулок для тварин Ер-Ріяда вирішує проблеми безпеки за допомогою рішень Hikvision?