Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Wi-Fi камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розвиток виробництва охоронного обладнання спричинило широке поширення систем відеоспостереження. Сьогодні вже нікого не здивує присутність відеокамер не тільки в офісі, магазині або на парковці, але і в приватних будинках або квартирах. Ви вже зробили ремонт і виникло питання установки відеоспостереження. Прокладка кабелю зовсім зіпсує дизайн інтер'єру, а це для вас не прийнятно. Як же вирішити вашу проблему? Це маленьке непорозуміння усунеться простий установкою камери з вбудованим Wi-Fi модулем.

Упевнена трансляція відеосигналу на відкритій місцевості досягає близько 100 метрів, що можливо завдяки невеликій зовнішньої антени. Застосування проміжних подовжувачів сигналу зможе збільшити відстань до декількох кілометрів. IP камери відеоспостереження монтуються в потрібному для Вас місці зовні або всередині будівлі. Навіть якщо в подальшому знадобиться зміна ракурсу зйомки, то камеру можна легко перемістити на нове місце. Як варіант, пропонуємо переносні відеокамери на підставці. Вони можуть ставитися на стіл і полицю або підвішуватися до стелі.

Для початку встановіть спеціальне мобільний додаток на смартфон, вважайте QR код, внесіть логін з паролем - тепер камера готова до експлуатації. Якщо камера оснащена поворотним механізмом, то дистанційне керування поворотом і нахилом в потрібному напрямку здійснюється веденням пальця по сенсорному екрану телефону. Виявлене переміщення датчиком в зоні спостереження моментально зафіксується на знімку, який разом з сигналом тривоги автоматично відправиться на Ваш смартфон.

Багато камер обладнані мікрофоном і динаміком або аудіо роз'ємами для підключення подібних пристроїв. Це дозволить не тільки чути, що відбувається біля камери, але і вести двосторонні переговори.

Корисною додатковою функцією буде наявність слота для Micro SD карти, як альтернативне рішення для збереження інформації в разі втрати зв'язку з модулем. Щоб заощадити місце на карті пам'яті, необхідно встановити функцію запису при виявленні пересування.

Навіть вночі повинно працювати відеоспостереження? Вбудована інфрачервоне підсвічування в поєднанні з режимом нічної зйомки уможливить запис чорно-білого зображення високої якості.

Надалі камери з вбудованим Wi-Fi модулем майже повністю замінять провідні камери. Відмова від прокладки кабелів значно знизить вартість систем відеоспостереження.

В нашому інтернет-магазині представлені: Вуличні IP камериКамери під карту пам'яті та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору