Дослідницька компанія Stanley Security випустила свій третій щорічний звіт про тенденції в індустрії систем безпеки, в якому розкриваються ключові теми, що визначатимуть галузь у 2022 році та надалі. Стверджується, що звіт, який включає думки експертів у предметній області Stanley Security, інших провідних новаторів у галузі технологій систем безпеки та кінцевих користувачів, відображає зміни в пріоритетах організацій по мірі того, як вони виходять з пандемії. Крім того, у ньому більш детально розглядається, як можна використовувати технології безпеки для підтримки цих пріоритетів та перевизначення бізнес-операцій.

Поряд із ключовими тенденціями у звіті обговорюються результати нещодавнього дослідження, проведеного Stanley Security. Отримані дані показують, що організації більше, ніж раніше, зацікавлені у впровадженні рішень безпеки, які можуть допомогти їм вирішити ключові бізнес-завдання.

«Безпека – це набагато більше, ніж захист організацій, активів та людей; вона також може дати організаціям конкурентну перевагу», — заявив президент Stanley Security Global Метью Кушнер. «Звіт Stanley Security про тенденції в галузі за 2022 рік присвячений саме цьому – тому, як технології та інформація, яку вони надають, можуть розширити можливості бізнесу. У ньому показано, як програми та інновації в галузі можуть допомогти організаціям інтегрувати технології безпеки, щоб стати активнішими та продуктивнішими».

Гібридні моделі робочої сили

З впровадженням гібридних робочих моделей по всьому світу організації, ймовірно, продовжать стикатися з новими складнощами та проблемами, коли мова заходить про управління здоров'ям, безпекою та захистом на місцях у 2022 році.

Опитування Stanley Security показало, що однією з головних проблем керівників бізнесу при використанні гібридної моделі є безпека активів їх організації, включаючи інвентар, апаратне/програмне забезпечення та приміщення (72%). Потім відбулися технологічні досягнення та постійна цифровізація (69%), а також здоров'я та безпека співробітників та клієнтів (59%).

Дві першорядні тенденції, які Stanley Security прогнозує на 2022 рік, включають навігацію щодо майбутнього робочого місця та «постійний» підхід до безпеки. Тепер захист вийшов за межі офісу та включає розумні будинки співробітників. Тому, щоб забезпечити їхню безпеку та надійність, організаціям необхідно розглядати комплексні рішення для забезпечення благополуччя працівників, незалежно від їхнього бажаного місця роботи. Поряд з цим, оскільки об'єкти більше не повністю зайняті гібридною роботою, підприємствам також знадобиться суворіший контроль доступу та безпеки.

Штучний інтелект, машинне навчання та розширена відеоаналітика

Робити більше з меншими витратами для багатьох не варіант, а необхідність. У звіті про тенденції у галузі безпеки компанія прогнозує, що перехід до ери автоматизації стане ключовою тенденцією 2022 року.

Організації мають все більш обмежені ресурси, включаючи час та робочу силу. В результаті деякі часто звертаються до автоматизації для виконання завдань та досягнення цілей. Дослідження Stanley Security визначило штучний інтелект, машинне навчання та розширену відеоаналітику як нові галузі можливостей для організацій у 2022 році. Першорядні причини, через які керівники підприємств прагнуть запровадити ці технології, включають оптимізацію діяльності (78%), захист працівників (66%) та захист активів (66%).

Минулого року ланцюжки постачання також зіштовхнулися з кризою, що призвело до затримок та збоїв у всьому світі. Компанія прогнозує, що захист ланцюжка постачання стане ключовою тенденцією у 2022 році, а технології штучного інтелекту, машинного навчання та відеоспостереження відіграватимуть вирішальну роль у захисті від збоїв у майбутньому. З такою кількістю застосувань технологій безпеки в ланцюжку постачань, дедалі більше організацій почнуть використовувати їх у 2022 році.

Перетин 5G, безпеки та IoT 2.0

На думку компанії, однією з найцікавіших можливостей та прогнозованих тенденцій для індустрії безпеки у 2022 році є перетин 5G, систем безпеки та IoT 2.0. Очікується, що розширення технології RTLS, широкомасштабне підключення та доступність 5G, а також потужність рішень безпеки з підтримкою Інтернету речей принесуть вражаючі експлуатаційні переваги для бізнесу.

З тих підприємств, які вже інтегрували технологію 5G у свою діяльність, найбільш сполученими перевагами були підвищення продуктивності робочих процесів та результатів (72%), покращені способи обробки даних (57%) та покращені варіанти віддаленої роботи (47%).

Дослідження Stanley Security показало, що майже половина (48%) опитаних підприємств планують запровадити технологію 5G протягом наступних 18 місяців. Це використання стане основою нового покоління рішень для відстеження активів і моніторингу довкілля. Крім того, по мірі того, як пристрої стають меншими, швидшими і дешевшими, сегмент Інтернету речей зростатиме в геометричній прогресії, створюючи додаткові можливості для бізнесу.