Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пасивні приймачі / передавачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Трансляція на велику відстань аналогового кольорового або чорно-білого відеосигналу, живлення, Ethernet, телефонії, сигналів управління і іншого по кручений парі виконується за допомогою приймача і передавача, які використовуються парно або окремо. Неодмінною умовою стабільної трансляції відеосигналу є сумісність між приймачем і передавачем. Дані пристрої носять пасивний характер, для роботи яких не потрібно електроживлення. Пасивні прийомо-передавачі володiють посередніми характеристиками і не вимагають будь-якого налаштування - досить під'єднати пристрої до кабелю крученої пари. При цьому відстань трансляції кольорового відеосигналу обмежується.

Приймачі / передавачі відеосигналу по крученiй парі досить затребуване обладнання, яке широко застосовується при створенні відеоспостереження, при цьому передавач завжди розрахований на один канал (камеру), а приймач може бути багатоканальним і активним. До пристрою передачі приєднується з одного боку через клеми кабель витої пари (типу UTP, FTP, SFTP або подібний), а з іншого боку зазвичай розташований BNC роз'єм на дроті або без нього, щоб увімкнути камеру. Приймач ідентичний передавачу і до нього також включається UTP кабель через клеми, а до BNC роз'єму підключається відеореєстратор. Замість роз'єму BNC можуть бути також клеми, при цьому, щоб не допустити переполюсовки, на корпусі позначені вхід і вихід.

Допускається передача по багатопарному кабелю декількох каналів сигналу відео. Можливість передачі живлення відеокамері дозволяє застосування технології PwA (Power with Analog), що передбачає використовувати для цього вільну пару кабелю, а інша транслює відеосигнал. Прийомо-передавальне обладнання володіє захистом від статичної напруги, сильних перешкод, перевантаження по струму і короткого замикання.

Застосування кабелю крученої пари для монтажу значно зручніше в порівнянні з коаксіальним кабелем, так як є більш тонким і менше місця займає в кабельних коробах або шахтах, більш еластичний і згинається з меншим радіусом, при необхідності використання кількох шматків кабелю дуже легко зрощується. Установка прийомо-передавального обладнання зовні будівлі передбачає надійний захист корпусу від попадання всередину вологи і пилу, а робоча температура не повинна перевищувати обумовлені межі. Як правило, корпуси приймача і передавача виготовлені з пластику і можуть розміщуватися всередині будинку.

В продажу є готові комплекти (приймач+передавач) обладнання.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору