Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Виклична панель на 2 абонента

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як подбати про безпеку, використовуючи викличну панель? Безпека відіграє важливу роль, не суттєво чи ви знаходитися в офісі на роботі, чи вдома у своїй затишній оселі. Зі стрімким розвитком злочинності у наші дні, не зайвим буде подбати про свою безпеку використовуючи різні сучасні пристрої, які ніколи не підведуть вас в незалежності від пори року, часу доби, погодніх умов, територіального розташування та інших факторів. Таким невід'ємним помічником стане виклична панель на два абонента, яка є одним з основних елементів системи контролю за входом у приміщення. 

Виклична панель на 2 абонента - пристрій, який встановлюється в подвійних офісах і використовується для двох абонентів одночасно. Основні елементи панелі: відеокамера, кнопка виклику, мікрофон та динамік. Камера призначена для можливості ідентифікації відвідувача власником викличної панелі, не виходячи з дому/офісу. Наявність мікрофону та динаміка забезпечують двосторонній аудіо зв'язок між гостем та хазяїном приватного будинку/квартири. Кнопка виклику - відіграє роль дзвінка, тобто після її натиснення відвідувачем власник пристрою почує характерний сигнал, який буде означити, що до нього хтось прийшов.

Викличної панелі на 2 абонента може бути виготовлена в антивандальному корпусі. Це є суттєвою перевагою для власника пристрою. Антивандальний корпус захищає панель від різного роду пошкоджень механічного та фізичного типу. Корпус панелі може мати всепогодний захист. Тоді він буде стійким для низьких температур та несприятливої погоди. 

Захисну функцію для панелі виклику виконує козирьок. Він відноситься до аксесуарів панелей виклику на 2 абоненти. Може йти в комплекті до панелі або купуватися окремо при виникнені такої потреби.

Величина кута огляду викличної панелі є теж важливою характеристикою. Чим більший кут охопленння, тим більшу площину можна побачити власнику.

Де можна купити викличну панель на 2 абонента? Для купівлі викличної панелі на 2 абонента або іншої продукції пов'язаної з охоронними системами та системами відеонагляду можна скористатися нашим інтернет-магазином Worldvivision, фахівці якого нададуть відповіді на ваші запитання та допоможуть придбати товар, що вам дійсно потрібний. 

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору