Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HD-CVI відеореєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

HD-CVI (High-Definition Composite Video Interface) - це закритий стандарт, що розроблений китайським виробником Dahua Technology. Найважливіша особливість технології HD-CVI - унікальні чіпсети. HD-CVI камери оснащені TX-чіпсетом, що призначений для генерації передавального сигналу, HD-CVI відеореєстратори в свою чергу - приймаючим RX-чіпсетом. Дана технологія уможливила використання одного коаксіального кабелю для передачі компонентного відеосигналу, аудіо, даних про налаштування відеокамери - всі ці дані збираються в один потік і направляються на відеореєстратор, що обробляє отримані дані. У свою чергу відеореєстратор дає можливість здійснювати віддалені налаштування відеокамер, що обладнані OSD меню, і управляти PTZ-камерами (фокусування, нахили, повороти або масштабування).

Якщо порівняти з IP-відеоспостереженням, технологія HD-CVI не використовує кодування/декодування сигналів, що транслюються з аналога в цифровий формат і назад. Завдяки цьому, мегапіксельне відеозображення від HD-CVI відеокамер передається на відеореєстратор без затримок і без втрати якості. Завдяки передачі сигналу на частоті нижче 50 МГц, дозволяє підвищити стійкість перед перешкодами. HD-CVI стандарт підтримує дві роздільності для формування відео високої чіткості: 1080p (1920×1080) @ 25~30 к/с, 720p (1280×720) @ 25~60 к/с.

Поділ потоків кольоровості і яскравості, наявність автоматичної корекції сигналу дозволяє отримати максимально чітке і якісне відеозображення на далеких відстанях до 500 м без застосування додаткових підсилювачів. Рекомендований для використання в HD-CVI системах коаксіальний кабель: 75Ом-3 мм для передачі на відстань 300 м, 75Ом-5мм - для 500 м.

HD-CVI відеореєстратори володіють сумісністю зі стандартним аналоговим обладнанням і більшість з них можуть використовуватися зі стандартними аналоговими відеокамерами. У системах охорони використовуються відеореєстратори на 4, 8, 16, 32 і більше каналів. Реєстратор випускаєтся вже гібридним пристроєм, який обробляє сигнали з HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS і IP камер. При використанні коаксіального кабелю CAT5 для передачі даних можливе обмеження відстані.

На сьогоднішній день стандарт HD-CVI став одним з найбільш затребуваних стандартів, завдяки помірній ціні на обладнання, простоті установки і легкому у використанні інтерфейсу, який буде зручний для початківців в сфері відеоспостереження.

Також в нашому інтернет-магазині є: HD-TVI відеореєстраториВідеореєстратори 16 канальні та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору