Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Виклична панель на 4 абонента

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як захистити свою оселю від несанкціонованого доступу? В умовах швидкого розвитку ІТ-технологій та розвитку інформаційного суспільства, виникла потреба в надійному захисті свого помешкання, робочого офісу та інших приміщень пов'язаних з побутовими потребами та повсякденим використанням під різні завдання. Для цього необхідно застосовувати сучасні технології систем відеоспостереження та систем охоронного типу. Одним із важливих елементів такої охоронної системи є виклична панель на чотири абонента.

Що таке виклична панель на 4 абонента? Виклична панель на чотири абонента - пристрій, який встановлюється в котеджах та використовується в багатоквартирних будинках. Основні елементи панелі: кнопка виклику, відеокамера, мікрофон та динамік. Кнопка виклику - відіграє роль дзвінка, тобто після її натиснення відвідувачем власник пристрою почує характерний сигнал, який буде означити, що до нього хтось прийшов. Камера призначена для можливості ідентифікації відвідувача власником викличної панелі, не виходячи з дому/офісу. Наявність мікрофону та динаміка забезпечують двосторонній аудіо зв'язок між гостем та хазяїном приватного будинку/квартири.

Панель може бути оснащена інфрачервоним підсвічуванням різної дальності від одного до декількох метрів. Це надає змогу в період низького рівня світла або взагалі його відсутності, демонструвати чітке зображення відвідувача. Для цього застосовується вмонтована камера. 

Встановлення панелі на чотири абоненти може відбуватися такими способами монтажу: врізний, накладний та комбінований, який поєднує в собі врізний та накладний способи одночасно. 

Важливими параметрами панелі є: кольоровість, ширина куту огляду, торгівельний бренд, роздільна здатність відеокамери.

Де можна придбати панель виклику на 4 абоненти? Щоб придбати викличну панель на чотири абонента або іншу продукцію пов'язану з охоронними системами та системами відеоспостереження можна скористатися нашим інтернет-магазином Worldvivision. Професійні консультанти нададуть відповіді на всі ваші запитання та допоможуть вибрати товар, що вам дійсно потрібний.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору