Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гібридні відеореєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гібридні відеореєстратори і гібридні системи спостереження

Термін "Гібридні відеореєстратори" (HVR) означає, що Ви можете вести запис з аналогових і IP (вони ж мережеві або мегапіксельні) камер за допомогою одного пристрою. "Гібридна система відеоспостереження" - система, яка поєднує в собі аналогові і IP пристрої (при цьому використовується гібридний відеореєстратор).

Структура гібридної системи відеоспостереження

Коротко опишемо різницю між аналоговими і IP відеокамерами спостереження. Аналогові відеокамери підключаються до DVR за допомогою коаксіального кабелю і можуть передавати сигнал по ньому до 300 метрів без необхідності використання підсилювачів або інших пристроїв. IP відеокамери підключаються до NVR або гібридного відеореєстратора за допомогою кабелю кручена пара, який частіше можна зустріти в локальних комп'ютерних мережах, максимальна дистанція передачі даних по цьому кабелю становить 100 метрів, далі необхідний комутатор або маршрутизатор для посилення сигналу. Переваги аналогових камер перед IP - вартість, аналогові відеокамери значно дешевше, крім того, запис з них займає менше місця на жорсткому диску, в порівнянні з мережевими відеокамерами. Переваги IP-камер:

  • висока мегапіксельна роздільна здатність, що дозволяє побачити найдрібніші деталі на вихідному зображенні;
  • дані від IP відеокамери до пристрою запису передаються в зашифрованому вигляді, немає можливості перехопити або підмінити зображення;
  • до мережевих відеокамер можна передавати живлення по тому ж кабелю, по якому передаються дані використовуючи стандарти технології PoE;
  • оскільки камера використовує звичайну локальну комп'ютерну мережу, дані з камер можуть передаватися по бездротовій мережі.

Використовуючи гібридну систему відеоспостереження Ви можете поєднати краще від кожного виду камер. Таким чином Ви можете заощадити, встановивши аналогові відеокамери спостереження в місцях, де немає необхідності отримувати якісне зображення (коридор або офіс), а IP-камери поставити там, де кожна деталь на зображенні має значення (касова зона або вхід в будівлю). Ключовим компонентом даної системи відеоспостереження буде гібридний відеореєстратор, який дозволить управляти і записувати зображення з аналогових і IP відеокамер.

Приклад гібридної системи відеоспостереження

Для прикладу уявімо автосалон, в будівлі якого виставлені автомобілі на продаж. Ми можемо без особливих проблем встановити аналогові відеокамери уздовж всієї площадки, де стоять авто і через коаксіальний кабель підключити їх до гібридного відеореєстратора. При вході в автосалон і над касою ми встановлюємо IP камери високої роздільної здатності, так ми зможемо отримати детальне зображення відвідувачів і процесу оформлення документів на авто, ці відеокамери ми підключаємо до PoE комутатора (щоб отримувати живлення по кабелю вита пара), а комутатор підключений до гібридного відеореєстратора.

Тепер уявімо, що наш бізнес розвивається і на новий сезон ми придбали більше авто і вирішили їх виставити зовні салону на призначеному для цього майданчику. Якби ми використовували аналогові відеокамери, нам би довелося рити траншею або протягувати коаксіальний кабель по стовпах, для IP-відеокамер немає такої необхідності. Ми можемо створити бездротовий міст дальністю до 1,5 км, прикріпити камеру до стовпа і отримувати зображення на наш гібридний відеореєстратор. Ще один плюс в даному методі полягає в тому, що, якщо ми побажаємо розширити вуличне спостереження кількома відеокамерами, нам досить буде використовувати мережевий комутатор, який об'єднає сигнал з усіх камер і направить їх на бездротовий міст.

Гібридні відеореєстратори трохи схожі на персональні комп'ютери, виконавши невеликий апгрейд ви отримуєте додаткові потужності (у вигляді можливості підключити більше IP відеокамер). Наприклад, якщо Ви купуєте 8-ми канальний відеореєстратор, то він підтримує 8 IP відеокамер і 8 аналогових (8 BNC входів). Відновивши або замінивши процесор на більш потужний, ви можете збільшити кількість IP-відеокамер, і отже розширити Вашу систему до 24-х камер відеоспостереження (8 аналогових і 16 IP).

При додаванні IP-відеокамер до системи відеоспостереження слід враховувати обсяг займаного на жорсткому диску архіву. Гібридні відеореєстратори бюджетних серій дозволяють встановити 1-2 жорсткі диски, і забезпечити ємність архіву до 4 Тб, якщо цього недостатньо, шукайте HVR, що дозволяє більший обсяг даних, або з eSata інтерфейсом, який дозволить підключити зовнішній масив даних великого обсягу.

Висновок

Гібридні відеореєстратори є відмінним рішенням для майданчика, який росте і розширюється. HVR підтримує кілька аналогових і IP відеокамер, тим самим поєднує переваги обох технологій.

Також в нашому інтернет-магазині є: HD-TVI відеореєстраториВідеореєстратори 4 канальні та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору