Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP камери відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

IP відеокамери або, як їх ще прийнято називати, мережеві відеокамери — це пристрої, що кодують прийняте зображення в цифровий формат і передають дані цифровими пакетами. Придумані такі камери були в 1997 році, і зараз вони дуже активно використовуються для різних цілей. Дане обладнання використовує інтернет-протоколи (IP) для передачі даних. Крім того, з назви видно, що таке обладнання має свою IP адресу.

Сфера застосування IP відеокамер

Їх використовують для відеоспостереження за об'єктами, в охоронних системах, на виробництві і в торгівлі. З їх допомогою можна моніторити об'єкт на випадок виникнення позаштатних ситуацій. Так, наприклад, дуже зручно застосовувати подібне обладнання для контролю над виробничими процесами в нафтовій, вугільній, гірничовидобувній промисловості, забезпечення безпеки пасажирів в аеропортах і на залізничних вокзалах.

На сьогоднішній день підтримка IP відеокамер спостереження впроваджуються провідними виробниками систем розумного будинку в усьому світі. Цьому сприяє спрощення процесу підключення та налаштування даних пристроїв. Так наприклад для отримання зображення з відеокамери на своєму мобільному телефоні досить підключити її в мережу з виходом в інтернет і відсканувати її QR код додатком для мобільного телефону і ви завжди в курсі подій.

Віддалений доступ — це головна особливість IP камери, яка дозволяє отримувати з неї зображення на комп'ютер або планшет в будь-якій точці світу, якщо, звичайно, вона підключена до глобальної мережі. Деякі види мережевих відеокамер можуть дистанційно управлятися — повертатися і наближати об'єкти, а тому так і називаються Поворотні IP камери. Живлення відеокамер, як правило, здійснюється за технологією PoE. Ряд подібних пристроїв має відеоаналітику, а також може записувати і відтворювати звук.

Тому IP відеокамери стають все більш популярні для тих, хто піклується про власну безпеку. Поступово вони витісняють звичайні аналогові камери відеоспостереження, доводячи свою більш високу ефективність. Мережева камера дозволяє отримати більш якісне зображення і відрізняється високим ступенем надійності, оскільки має підвищену стійкість до різного роду перешкод. Зображення що фіксується IP камерою, за допомогою інтернету можна переглянути з будь-якого комп'ютера, що особливо зручно під час від'їзду, коли тривоги з приводу безпеки житла не дають спокійно відпочивати або займатися справами.

Використання мережевих відеокамер для розважальних і рекламних цілей також дуже поширене. Так, існують спеціальні онлайн відеоекскурсії, що використовують IP камери - при бажанні можна подивитися погоду на гірськолижних курортах і пляжах. Нерідко мережеві відеокамери використовують будівельні компанії для демонстрації процесу будівництва будівель своїм інвесторам та ін.

Завдяки відеоаналітиці, впроваджуваній провідними виробниками IP систем відеоспостереження, стали доступні такі функції як розпізнавання номерних знаків, контроль за дотриманням правил дорожнього руху та інше.

Технологія глибокого навчання підвищує продуктивність IP системи для досягнення максимально точних і надійних результатів розпізнавання облич. Така технологія ідентифікує обличчя, які зазвичай важко розпізнати звичайними методами. Наприклад, іншим системам ідентифікації людини досить складно розпізнати обличчя людей, коли вони розташовані під кутом 45 градусів зліва чи справа, або ж під 30 градусів вгору або вниз по відношенню до об'єктиву відеокамери спостереження, або частково приховані сонцезахисними окулярами або маскою.

IP системи сьогодні можуть точно розпізнати зниклі або залишені предмети, відрізнити людину від тварини, дізнатися номер, марку і колір автомобіля.

Існує три основних типи IP камер, які відрізняються за форм фактором і способом експлуатації.

  1. Купольні камери — як правило, використовуються для спостереження всередині приміщень. Мають широкий кут огляду.
  2. Циліндричні IP відеокамери — зазвичай на їх базі організовується вуличне відеоспостереження.
  3. Кубічні камери — нерідко мають панорамний кут огляду, слот для підключення SD карти та ІЧ підсвічування. В основному призначені для установки в будинках і офісах.

Ну і особливий окремий вид камер — це тепловізори, які дещо відрізняються за функціоналом, сферою застосування і умовами експлуатації.

Вуличні IP пристрої відеоспостереження здатні витримувати погані погодні умови від -30 до +65°С. Докладніше про те як вибрати IP камеру для холодної погоди можна дізнатися тут.

Залежно від сфери застосування камери, критерії вибору обладнання можуть відрізнятися. Роздільна здатність камери впливає на якість зображення та її ціну. Чим більше пікселів в матриці, тим більші можна робити знімки без втрати якості. Світлочутливість камери вибирається залежно від місця, де вона буде встановлена. Камера з високою чутливістю працює швидше і чіткіше, дає різке зображення швидко рухомих об'єктів в темну пору доби. Для цілодобового контролю за об'єктами необхідна камера з ІЧ підсвічуванням.

Більш детально про те, на які питання треба відповісти при виборі IP камер можна дізнатися в цій статті.

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту

Вгору