Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пульти управління PTZ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для віддаленого управління поворотними Speed ​​Dome відеокамерами застосовується сучасний пульт PTZ управління і спеціалізоване ПО для відеоспостереження. Крім цього пульт виконує більш ефективне і швидке управління автономними і мережевими реєстраторами, мережевими відеосерверами. Це вельми зручний пристрій забезпечений джойстиком і іноді невеликим LED екраном. Камера управляється в реальному часі нахилом джойстика вліво, вправо, вгору, вниз і zoom.

За допомогою джойстика налаштовується поворот і нахил камери, виконується наближення об'єкта, використавши zoom. Іноді для цього можливо використовувати вбудовану клавіатуру. Клавіатуру також можна використовувати при виборі часто здійснюваних завдань. Так можна привласнити функціональність клавіші для установки певного пресету зони, що охороняється. І тоді натисканням цієї кнопки здійсниться поворот камери в потрібному напрямку або виконається перемикання на іншу камеру. Наприклад, виділити зону паркування, переключитися на зону входу або в'їзду, переглянути чорний вхiд або внутрішній двір та інші зони, де ведеться відеоспостереження. Вельми зручне застосування зуму камери спільно з пресетами, наприклад: на загальному плані парковки автомобіль рухається до виїзду, номерний знак якого необхідно подивитися. Натискання кнопки виконає автоматичний поворот до місця виїзду і наблизить цю зону.

Пульт PTZ часто встановлюється на робочому місці охоронця, після чого не буде потрібна установка додаткового обладнання. Може встановлюватися доступ для роботи з пультом на декількох операторів, для кожного з яких ідентифікується мінімум 256 пристроїв. Оператор може користуватися голосовим зв'язком, якщо для цього передбачені аудіо вхід і вихід.

За допомогою пульта легко виконується програмування функцій (попередньо встановлені, тури, групи) для камер. Щоб прискорити цей процес, передбачено завантаження даних за допомогою комунікаційного порту ПК. Взаємодія зі всілякими мережевими пристроями здійснюється за підтримки різних протоколів з будь-якого каналу при мережевому або прямому управлінні. При мережевому режимі застосовується роз'єм RJ-45 і при безпосередньому режимі застосовуються роз'єми RS232 і RS485.

Виведення зображення на великий монітор комп'ютера або ТВ стіну можна через порт HDMI. До USB роз'єму можна підключити мишку. USB і HDMI сумісні з більшістю комп'ютерів. Процес функціонування пульта позначається декількома індикаторами.

Також в нашому інтернет-магазині можна придбати безкорпусні відеокамери, об'єктиви для відеоспостереження, професійні монітори та інше обладнання для систем охоронного моніторингу.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору