Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Об'єктиви варіофокальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Найважливішим елементом будь-якої відеокамери є об'єктив, який може бути варіофокальним або фіксованим. Який же тип об'єктива необхідно вибрати? Все залежить від того, в якому саме ракурсі належить переглядати ділянку, що охороняється. Якщо необхідно бачити великий простір на відкритій місцевості, то вибирається об'єктив з меншою фокусною відстанню, а для контролю невеликих ділянок - з великим фокусом.

І все ж Ви хочете підібрати найбільш оптимальний варіант відеоспостереження на місці. Так для підбору необхідного кута перегляду, змінюється ряд фіксованих об'єктивів, поки не буде досягнутий прийнятний варіант, що не зовсім ефективно. Ця проблема вирішувана застосуванням всього одного варіофокального об'єктива.

Варіофокальний об'єктив дозволяє найбільш точно визначити межі об'єкта спостереження внаслідок налаштування кута перегляду шляхом зміни фокусу вручну, що є головною перевагою перед об'єктивами з незмінним фокусом. Як бачимо, найістотнішим параметром об'єктива є фокусна відстань, яка визначається дистанцією між матрицею і крайньою зовнішньою точкою лінзи. Найпоширеніше значення фокусу становить 2.8-12 мм. Кріпиться об'єктив до камери за допомогою стандартного нарізного сполучення типу С або CS.

Об'єктив із змінним фокусом стає універсальним. Встановивши мінімальне значення фокуса, можна переглядати стоянку автомобілів, майданчик перед будівлею, контрольно-пропускні пункти, ворота, входи і інші подібні місця. Максимальне значення фокуса використовується при контролі касових операцій в магазині і банку, на вокзалах і подібне. Це дозволяє не тільки спостерігати за діями касира, але і розглянути номінал банкнот, що допоможе при виникненні конфліктної ситуації. Також вузькоспрямований об'єктив застосовуємо для контролю обстановки в коридорах офісів, підприємств, готелів або приватних будинків.

Деякі об'єктиви оснащені автоматичним регулюванням діафрагми, інфрачервоним коригуючих фільтром, антивідблисковою системою нейтральної щільності та іншими удосконаленнями. Це стане гарантією отримання якісного зображення.

В кінці можна зробити висновки: якщо при виборі варіофокального або фіксованого об'єктива у Вас виникають деякі сумніви, то треба обирати не об'єктиви фіксовані, а віддати перевагу першому варіанту. В подальшому не знадобиться замінювати оптику, а елементарно налаштувати кут перегляду.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору