Компанія Bosch обладнала новий китайський мега-аеропорт Chengdu Tianfu International відеоспостереженням, гучним зв'язком та системою оповіщення, а також рішенням для проведення конференцій, забезпечуючи безпеку пасажирів та персоналу аеропорту, а також підвищуючи комфорт та простоту використання для користувачів.

Аеропорт в провінції Сичуань обслуговує «садовий» мегаполіс Китаю Ченду, що розвивається, центр торгівлі, культури та фінансів. Новий аеропорт має стати третім за завантаженістю після Пекіна та Шанхаю.

Індивідуальне встановлення відповідно до архітектури

Встановлення аудіо- та відеотехніки була пристосована до унікальних архітектурних вимог комплексу аеропорту, що відкрився у червні минулого року, включаючи дві будівлі аеровокзалу, які нагадують стародавній тотем Золотого сонячного птаха, виявлений у 2001 році у руїнах Цзіньша міста Ченду. Через унікальний дизайн аеровокзалу «стандартні» камери відеоспостереження не підходили для встановлення, оскільки стелі були надто високими для традиційних рішень. До того ж, розміщення звичайних відеокамер на цій стелі різко знизить якість зображення та створить поганий кут огляду.

Натомість панорамні камери Bosch Flexidome були інтегровані у внутрішній дизайн будівлі і встановлювалися на стінах, або ховалися в інформаційних щитах. Кожна панорамна камера здатна вести відеоспостереження за напівкруглою областю радіусом 25 метрів, з дальністю виявлення 25 м та кутом огляду 180 градусів. Це дозволило аеропорту встановити набагато менше комплектів відеоспостереження, скоротивши загальну кількість камер на 75% із 4000 стандартних камер для типового проекту такого масштабу до 1000 панорамних камер, що дозволило заощадити на пристроях, а також на проводці та установці.

Крім того, панорамні камери конкурентів зазвичай використовують чотири об'єктиви для відеоспостереження, що знижує якість зображення. Однак у камерах Bosch Flexidome використовується лише один об'єктив, що покращує яскравість, колір та чіткість. Можливості точного відстеження та високоякісний відеопотік з камер зрештою мінімізують людські ресурси для аеропорту та дозволяють відстежувати інциденти чи події без додаткового персоналу.

У зоні польотів аеропорт розмістив чотири IP камери відеоспостереження Dinion з роздільною здатністю 4K для спостереження за злітно-посадковою смугою. Оскільки ця частина аеропорту дуже довга, використовується ПЗ для відеоспостереження для об'єднання зображень з цих чотирьох камер в одне повне зображення, що охоплює всю злітно-посадкову смугу і дозволяє Chengdu Tianfu контролювати весь процес зльоту та посадки.

Бездоганний клієнтський досвід

Оскільки в зонах терміналів багато скляних поверхонь, що викликають відбиття звуку, компанії Chengdu Tianfu потрібно було визначити, як забезпечити високий рівень розбірливості мови з мінімальними спотвореннями, незалежно від того, де перебувають пасажири. Команда розробників запустила програмне забезпечення для акустичного моделювання, щоб з'ясувати, скільки гучномовців необхідно для термінальних зон, і навіть визначити розташування масивів.

Для сповіщення про рейси, а також голосового сповіщення та евакуації було встановлено понад 9000 гучномовців, що охоплюють 700 зон мовлення та інтегровані через систему оповіщення Bosch Praesideo, завдяки чому пасажири можуть чітко чути оголошення в усіх частинах терміналу. Крім того, оголошення можуть бути точно передані людям, які подорожують через інші зони комплексу аеропорту.

Компанія Bosch також надала бездротову систему конференц-зв'язку Dicentis для прилеглих допоміжних офісів аеропорту. Тим часом система сповіщення Praesensa, розгорнута в готелі аеропорту, інтегрована з рештою об'єкта, тому пасажири, що зупинилися в готелі, можуть бути попереджені про поточні події в аеропорті.

Завдяки цим інтегрованим рішенням, новий аеропорт може гарантувати безпеку для пасажирів, а також забезпечити безперебійну роботу для клієнтів та персоналу.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Компанія Teledyne Flir виграла контракт на $15,7 млн, на розробку захисту від небезпек

Останнє дослідження Z-Wave вказує на те, що на нас чекають дивовижні часи