Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HD-TVI відеокамери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеокамери спостереження HD-TVI

В даному розділі представлені камери відеоспостереження такого поширеного стандарту як TVI (Turbo HD). Наведений стандарт порівняний з форматом CVI, а основна відмінність полягає в застосуванні відкритого протоколу, що дозволяє багатьом виробникам розвивати цей тип стандарту.

Що таке HD-TVI (Turbo HD)?

HD-TVI - відеоспостереження HD-якості (720р (1280x720), 1080P (1920x1080)) для передачі відеосигналу по коаксіальному кабелю без затримок і без використання приймачів-передавачів на далекі дистанції до 500 метрів, з можливістю передачі комбінованого відео і аудіо сигналу, а також управління PTZ-камерами і їх настройками по одному коаксіальному кабелю.

Якість HD-відео спостереження аналогічно якості IP-відеоспостереження, а по простоті використання і ціною HD-камери значно перевершують IP-відеокамери з відповідною роздiльнiстю.

Що собою являє технологія?

HD-TVI (High Definition Transport Video Interface) - композитний відеоінтерфейс HD-роздiльностi для передачі по коаксіальному кабелю на дистанції до 500м відеозображення високої чіткості - 720р (1280x720), 1080P (1920x1080) , а також аудiоданих i сигналу управління двосторонньої спрямованості.

Які особливості та переваги HD-TVI камер спостереження?

Можливість передати три сигналу по одному кабелю (відео, аудіо, управління).

HD-TVI - це стандарт, розроблений китайським виробником Hikvision. Головна особливість технології HD-TVI - унікальні чіпсети. HD-TVI камери оснащені TX-чіпсетом, що призначений для генерації передавального сигналу, HD-TVI відеореєстратори в свою чергу - приймають RX-чіпсетом. Дана технологія уможливила використання одного коаксіального кабелю для передачі компонентного відеосигналу, аудіо, даних про налаштування відеокамери - всі ці дані збираються в один потік і направляються на відеореєстратор, що обробляє отримані дані. У свою чергу відеореєстратор дає можливість виробляти віддалені налаштування відеокамер, обладнаних OSD меню і управляти PTZ-камерами (фокусування/нахили/повороти/збільшення).

Висока роздільна здатність.

HD-TVI стандарт підтримує двi роздiльностi для формування відео високої чіткості: 1) 11080p (1920×1080) @ 25~30 к/с, 2) 720p (1280×720) @ 25~60 к/с. Остання розробка формату Turbo HD 3.0 може надавати зображення в роздiльностi до 5 Mp і відстань трансляції збільшити до 1200 метрів для HD 720р і до 800 метрів для HD 1080р.

Передача відео без затримок і перешкод.

Якщо порівняти з IP-відеоспостереженням, технологія HD-TVI не використовує кодування/декодування переданих/отриманих сигналів з аналога в цифровий формат і назад. Завдяки цьому, мегапіксельне відеозображення від HD-TVI відеокамер передається на відеореєстратор без затримок і без втрати якості. Завдяки передачі сигналу на частоті нижче 50 МГц, дозволяє підвищити стійкість перед перешкодами.

Поділ потоків кольоровості (55 МГц) і яскравості (30 МГц), наявність автоматичної корекції сигналу дозволяє отримати максимально чітке і якісне відеозображення на далеких відстанях до 500 м без застосування додаткових підсилювачів.

Рекомендований для використання в HD-TVI системах коаксіальний кабель: 75Ом-3 мм для передачі на відстань 300 м, 75Ом-5мм - для 500 м.

Реалізація Smart-функцій.

Крім присутньої в камерах базової аналітики - детектора пересування і закриття камери, можливо за допомогою зовнішнього програмного забезпечення забезпечити інші інтелектуальні функції: розпізнавання автомобільних номерів, сканування обличчя, виявлення віддалених і внесених об'єктів, контроль статичних предметів та інші.

Подача живлення по коаксіальному кабелю із застосуванням технології PoE.

Важливою перевагою є здатність передачі електроживлення і сигналу відео по єдиному коаксіальному кабелю, застосувавши технологію PoE, що дозволить заощадити на прокладці окремого силового кабелю.

Чи можна використовувати UTP-кабель для передачі відео в стандарті HD-TVI?

Звичайно. Потрібно врахувати, що даний стандарт розроблявся саме як еволюція звичайного аналогового відеоспостереження, розрахованого під передачу даних по коаксіальному кабелю. Що дало б можливість легко поліпшити існуючу систему до HD-відео спостереження без заміни комунікацій.

Закономірно виникає питання, а чи можна, як і у випадку зі звичайними аналоговими відеокамерами, використовувати UTP-кабель?

В даному випадку відповідь проста. UTP-кабель можна використовувати спільно з прийомо-передавачами по витій парі, що розробленi спеціально під HD стандарт. При використанні якісних виробів максимальна дальність передачі відео залишиться на рівні заявленої або може навіть трохи перевершити її.

Без застосування прийомо-передавачів використовувати UTP-кабель для передачі HD-TVI відео неможливо.

На сьогоднішній день стандарт HD-TVI став одним з найбільш затребуваних стандартів, завдяки помірній ціні на обладнання і простоті установки.

Також в нашому інтернет-магазині є: HD-CVI відеокамериГібридні камери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору